Wpis z mikrobloga

W weekend towarzyszyłem mojej mamie na jej kursie doskonalenia techniki jazdy.

Ludzie nie radzą sobie na szarpaku i w poślizgach nadsterownych. To tylko pokazuje kolejny raz, że #miernotydrogowe krzyczące, że nie wolno szybko jeździć są po prostu tragicznie złymi kierowcami. Jeszcze żadna miernota nie przyznała się do zrobienia kursu DTJ, który oczywiście nie świadczy o byciu świetnym kierowcą, ale samo zapisanie się i sprawdzenie swoich umiejętności, świadczy o innej mentalności danej osoby.

To co się działo na płycie to był prawdziwy cyrk. Nie chce nikogo obrażać. Stwierdzam tylko fakt, że przeciętni kierowcy po prostu sobie nie radzą. W dodatku widać było kto miał jakie opony. Moja mama niestety też się nie popisała ale mając nówki wielosezony goodyeara, nie wpadała w poślizg przy prędkościach przy których inne auta się już obracały. Czyłem jak esp łapie tylną oś i stabilizuje auto mimo braku reakcji mojej mamy i dodawanie gazu zamiast hamulca. Te systemy naprawdę potrafią duuużo pomóc słabemu kierowcy, ale opony musza być odpowiednie. Dodam że auto to 10 letni miejski shitbox.

PS Tym razem nie był to tor modlin, bo tam już nigdy nie wrócę przez instruktorów, którzy w pewnej części, nie potrafią jeździć samochodem. Na jastrzębiu obsluga instruktorska jest na najwyższym poziomie.

#motoryzacja #samochody #miernotydrogowe #prawojazdy
  • 60
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Wykop
  • 0
@smilealittlebit: Dziękuję za potwierdzenie moim słów i wszystkich określenie jakie w stosunku do ciebie użyłem ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Zezłomowanie ciebie jest teraz kompletne. Aż cię zatkało i wiesz, że poza knajackimi próbami obrazy mojej osoby, nie jesteś w stanie się obronić xD

Gratuluję ośmieszenia się. Wmawiaj sobie dalej, że jesteś dobrym kierowcą. Jak będziesz gryźć glebę po wypadku, bo zaskoczy cię oczywista sytuacja to pamiętaj
  • Odpowiedz
via Wykop
  • 0
@nieocenzurowany88: Cieszę się że spodobało ci się moje określenie miernot drogowych. Autorski pomysł i widać, że boli xD

Jestem w szoku, że ktoś ma jeszcze link do tego nagrania po 7 latach. To tylko pokazuje jakim przegrywem jesteś i stąd właśnie twój status miernoty drogowej ^^

W przeciwieństwie do ciebie, ja jestem inteligentną osobą i nie wstydzę się swoich błędów gdy je popełniam. Ty nawet nie masz odwagi napisać co
  • Odpowiedz
via Wykop
  • 0
@nieocenzurowany88: @smilealittlebit Z uśmiechem odnotowuję jak niewołani użytkownicy wykopu zareagowali na hasło miernoty drogowe i pokazują jak bardzo ich to boli, że ktoś wytyka im brak umiejętności jazdy samochodem xD

Jak to się tak można szkolić?! Przecież wy wiecie najlepiej, a im ktoś lepszy tym gorszy. 1984 pełną gębą xD
  • Odpowiedz
via Wykop
  • 0
@BrokenRustyMachine: Ah to był czasy starego wykopu gdy normalnie było można porozmawiać, bo nie było tylu przegrywów i miernot drogowych. Rozwaliłem sobie lekko auto, bo próbowałem driftu na rampie wjazdowej na obwodnicy. Moje doświadczenie było wtedy minimalne i pytałem się ludzi co i jak s---------m.

Te głąby zaraz będą szukać nagrań z mojego dzieciństwa, żeby pokazać jak uczyłem się jeździć rowerem - tak bardzo obrażają się na rzeczywistość xD
  • Odpowiedz
jestem inteligentną osobą

@cwlmod inteligencja polega na tym, że wyciąga się wnioski ze zdarzeń w przeszłości na przyszłość i umie się szacować swoje umiejętności. Tym właśnie cechuje się osoba inteligentna. A ty zamiast wyciągnąć wnioski to robisz z siebie pośmiewisko w internecie wypisując jakieś głupoty o szybkiej i bezpiecznej jeździe i jeszcze szydząc z ludzi, którzy się ślizgają w kontrolowanych warunkach zamiast na wjeździe na autostradę rozwalając się o barierki. Przez
  • Odpowiedz
via Wykop
  • 0
inteligencja polega na tym, że wyciąga się wnioski ze zdarzeń w przeszłości na przyszłość i umie się szacować swoje umiejętności. Tym właśnie cechuje się osoba inteligentna


@nieocenzurowany88: Zgadza się, dlatego tak siebie określiłem ( ͡° ͜ʖ ͡°)

A ty zamiast wyciągnąć wnioski to robisz z siebie pośmiewisko w internecie wypisując jakieś głupoty o szybkiej i bezpiecznej jeździe i jeszcze szydząc z ludzi, którzy się ślizgają w kontrolowanych warunkach zamiast na wjeździe na autostradę rozwalając się o barierki.

Widzisz, tego co wyżej nie mogę powiedzieć o tobie. Robisz z siebie pośmiewisko w internecie i wypisujesz same bzdury, że trudno na nie odpisać
  • Odpowiedz
Każdy dobry kierowca czy instruktor wyśmiałby cię w żywe oczy xD

@cwlmod Ty się do nich niestety nie zaliczasz mając dwie kolizje przez własny brak umiejętności (pewnie jest ich więcej - tylko o tylu wiemy) i opowiadając głupoty w internecie
  • Odpowiedz