Wpis z mikrobloga

Ludzie niepotrzebnie komplikują sobie świat, rozdzielając go na płci. Prosty przykład: byłeś z kobietą 3 lata i cię zdradziła? Spoko, ale jakbyś był 3 lata z facetem to też pewnie by cię zdradził/znudził się/przestało mu zależeć etc. Proste. Ogólnie zwróć uwagę, że obie płcie w 95% są takie same; tak samo jesteśmy ludźmi i postępujemy po ludzku. To pieprzenie, że bab nie da się zrozumieć. Oczywiście, że się da. Za ich czy moim postępowaniem zawsze stoi jakaś logika lub słabość charakteru jak niezdecydowanie czy niestałość. Po prostu nie każdy myśli jednakowo i nie każdy ma takie same dążenia.

Po co też w jakiś "plemienny" sposób zawsze trzymasz stronę swojej płci? Czasami mam wrażenie, że wykopowicz nawet lany w parku przez kiboli będzie krzyczał: nie ma toksycznej męskości! Kurde, czemu ja mam zawsze dobrze mówić o swojej płci i źle o p0lkach? Szczerze mówiąc, akurat mnie więcej złego w życiu spotkało ze strony mężczyzn. Po cholerę uczestniczyć w jakiejś wojnie płci? Człowiek jest człowiek, a co ma między nogami to sprawa drugorzędna. Płeć, by tak rzec, jest jedna: człowiek.https://cdn-icons-png.flaticon.com/512/5065/5065697.png
#logikaniebieskichpaskow #logikarozowychpaskow #przemyslenia #niepopularnaopinia
lunaexoriens - Ludzie niepotrzebnie komplikują sobie świat, rozdzielając go na płci. ...

źródło: 5065697

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

nawet lany w parku przez kiboli będzie krzyczał: nie ma toksycznej męskości!


@lunaexoriens: A kobiety, ktore beda ronić łzy na pogrzebie koleżanki z Lubina co się powiesiła przez inną typiare będą krzyczeć; p-----c ma płeć męską

Ale zajebista logika xd
  • Odpowiedz