Wpis z mikrobloga

Czemu Path of Exile jest tak #!$%@?ą grą że od pół godziny siedzę z kumplem obok i rozkminiamy jak razem w to grać? No #!$%@?, jedno party, 2 różne gry i za #!$%@? opcji by grać razem, co za debile projektowali tę grę?

#poe #pathofexile
  • 11
@lmao: Jesteście w rożnych ligach. Liga Ambush, Standard. No i ew. Hardcore. Jeżeli on jest na standardzie, a ty w Ambush to razem nie pogracie. Musisz czekać, aż skończy się sezon, to wtedy możecie razem grać (za jakieś 1,5 miesiąca).
@Rezix: stworzyliśmy nowe postacie, obaj mamy ambush i #!$%@?. Czemu ta gra jest taka tępa że nie widać gdzie jest partner, nie można się teleportować itd.? Że niby Diablo jest od tego gorsze, z tym że tu jest zero intuicji, a tam wszystko ogarnie 4letnie dziecko z zespołem Downa...
@Navrazz: sorry, ale jeżeli gra jest tak masakrycznie nieintuicyjna to nawet nie jest godna mojej uwagi, dlatego też ją #!$%@?łem. Utwierdza mnie jedynie że to Diablo dla ubogich.
@lmao: Gra w której co chwilę musisz wychodzić z gry i robić nową rozgrywkę vs gra w której możesz mieć wiele instancji tej samej mapy jednocześnie i się między nimi teleportować. Taaa.... jesteś chyba jedyną osobą która ma takie problemy.
@Elec: wiesz, nie wszyscy potrafią ogarnąć instancje xD Ale w sumie to dobrze że tacy ludzie grę od razu wywalają. Przynajmniej społeczność jest na poziomie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Elec:

Gra w której co chwilę musisz wychodzić z gry i robić nową rozgrywkę


Co to za gra? Tibia? Bo w D3 czegoś takiego nie ma. Wystarczy zrobić party, reszta robi się sama. A tutaj zrobisz party i #!$%@?, co dalej? Nic, bo nie ma żadnej opcji dołączenia do partnera. Przynajmniej nie w widocznym miejscu. Z tak nieintuicyjnym gównem to dawno nie miałem do czynienia.
@lmao: Bo kolejność jest taka, że dołączacie do gry i wtedy robicie party. A ponieważ już jesteście w grze to ty jesteś na swojej plaży, a on na swojej. Ale jak wejdziecie na następną plażę to już wrzuci was razem