Wpis z mikrobloga

@AnnMari: Jeśli na piasku to fajna jest główna plaża w Nieporęcie, ale ludzi opór i w większości to mordeczki. Byłem w zeszłym roku w Serocku i tam stoi fajne molo. Ładnie to odnowili. Spoko też jest w porcie Pilawa, też w Nieporęcie, ale tam z kolei nie ma plaży tylko ławeczki w porcie. Byłem też w hotelu Marina Diana w Białobrzegach, duża plaża i mało ludzi.
@AnnMari: Dawno nie byłem szczerze mówiąc, ale woda była syfiasta, i w #!$%@? ludzi, do opalania jakieś miejsce pewnie znajdziesz, ale to w sumie tyle. Blisko, ale nie wiem jak z dojazdem, bo zawsze autem byłem, jest tam gdzieś pkp w pobliżu, jak chcesz to dam Ci dokładniejsze namiary.
@AnnMari: Jeśli jedziesz komunikacją to pewnie autobus z Marymontu (ja tak jechał kilka lat temu, nie wiem jak jest teraz). Serock jest sporo dalej, wiec komunikacją się nie opłaca. Jeżeli nie przeszkadzają Ci co 5 metrów przedstawiciele JP100% to plaża w Nieporęcie. Mnie to nie przekonuje, więc unikam tego miejsca. Nie znam całego zalewu, ale polecam trasę od Portu Pilawa do hotelu Marina Diana. Po drodze mija się szczątki hotelu Mazowsze
Pobierz stevemaster - @AnnMari: Jeśli jedziesz komunikacją to pewnie autobus z Marymontu (ja ...
źródło: comment_7YKpsk1lkzk1vFYZDJblUaDu6loUiGhA.jpg
@AnnMari: moge powiedzieć tylko, tyle że tam niżej troszke jest mc donald :D ( tzn jak ostatnio byłem to budowali, teraz pewnie stoi ) i są łądne plaże, można w siatke pograć bo boiska stoją ( tuż za rondem) jakiś 700 coś tam jeździ
@AnnMari: W zalesiu nigdy nie byłem , mówiłem o zegrzu, jedyne co wiem o Zalesiu to że można tam łatwo narkotyki dostać, a na tym ich jeziorku to melina jest ( sprawdzone info, widziałem zdjęcia) Do samego zalesia można dojechać pociągiem, ale odradzam Ci tam jechać.

Tam gdzie ja Ci mówie, to przystanek stokrotki (735 i 705 jeździ), idziesz 50m od przystanku i możesz się kłaść i plackiem leżeć.
@AnnMari: Chyba, że lubisz ćpać, ale strzykawki na trawie i piasku nie wyglądają dobrze. Obok rzygi, puste butelki, ślady po ognisku, psia kupa i zagubiony kapeć ( tyle widziałem na fotkach)

A - przystanek autobusowy

Plaże widać na mapie, to żółte ( ze 2 min spacerkiem od przystanku)

B- sklepik osiedlowy nie widać go z przystanku bo jest na obniżeniu ;)

Nawet stoi mcdonald już :D

Tam gdzie napisałem łódki to
Pobierz g.....g - @AnnMari: Chyba, że lubisz ćpać, ale strzykawki na trawie i piasku nie wygl...
źródło: comment_b61Qm6l1ozarDpAUydfjr9PceBTfZFDk.jpg