Wpis z mikrobloga

niech twoj grajek poslucha swojego przekazu i pokieruje swoim zyciem tak jak chce a watpie ze chce uczyc dzieci w szkole albo oprowadzac wycieczki


@dualloq: Bardzo zabawne, że o tym wspominasz. Tak się składa, że jeden z autorów tej płyty Eldo z wykształcenia jest historykiem, uczył lub dalej uczy w szkole z tego co kojarzę i ostatnio na kanale Zero oprowadzał na przykład po Warszawie ( ͡° ͜ʖ
Cztero0404 - >niech twoj grajek poslucha swojego przekazu i pokieruje swoim zyciem ta...
  • Odpowiedz
światła miasta to jedna z dosłownie kilku płyt do których mogę wracać non stop.


@czuczer: Prawda jest taka, że jeśli chodzi o polski rap i kulturę hip-hop ta płyta jest ponadczasowa, to jest coś co jesteś w stanie sobie odpalić gdzieś tam losowo nawet totalnie podczas robienia innych rzeczy. Ja pamiętam, że często słuchałem tego na przykład kiedy chodziłem do gimnazjum w nocy ucząc się gdzieś tam w tle więc
  • Odpowiedz
  • 0
@Cztero0404: wiem, chodziło mi o to że raczej wolałby grać koncerty niż uczyć - cytuje z glamrap " Eldo zadebiutował w roli nauczyciela. Raper miał okazję poprowadzić lekcję angielskiego w prywatnej szkole English" a zgodnie z jego przekazem czyli "chce sam kierować swoim życiem" czy z piepszeniem innych spełniaj marzenia nie idz do pracy itp itd staje w kontrze z jasnym stwierdzeniem, to co co możesz a chcesz to dwie
  • Odpowiedz