Wpis z mikrobloga

@franekfm: z tym ubezpieczeniem się za 100zł miesięcznie :D to p-------ł jak łysy grzywką o kant kuli po prostu. Ciekawe skąd on takie liczby bierze ;] bo na pewno nie ze Stanów czy Hong Kongu, a te polskie prywatne ubezpieczenia to obejmują tylko pierdoły, a nie poważne choroby. Nie mówiąc już o refundowaniu leków za tę sumę, o utrzymywaniu medycyny ratunkowej etc :D

Ale śmieszkuje fajnie
  • Odpowiedz
z tym ubezpieczeniem się za 100zł miesięcznie :D to p-------ł jak łysy grzywką o kant kuli po prostu


@Nuuk: (#) ja teraz mam prywatne za 67 zł więc beka jak już coś to z Ciebie
  • Odpowiedz
@Nuuk: (#) kolejne myślenie narzucone przez system, ja mam takie ubezpieczenie jakie mnie jest konieczne do życia i w dupie mam Twoje potrzeby, za to mój kolega ma full pakiet rodzinny za 250 zł
  • Odpowiedz
, ja mam takie ubezpieczenie jakie mnie jest konieczne do życia


@franekfm: Każdy tak mówi, do czasu...

za to mój kolega ma full pakiet rodzinny za
  • Odpowiedz
gdyby nie było państwowej infrastruktury medycyny ratunkowej


@Nuuk: (#) to by było tak jak przez bardzo długi czas w USA, jakoś tam nie narzekali a wręcz teraz plują na ObamaCare

P.S.

zapodajesz #l-----------------e
  • Odpowiedz
to by było tak jak przez bardzo długi czas w USA, jakoś tam nie narzekali a wręcz teraz plują na ObamaCare


@franekfm: LOL ;] Kto ci takich głupot naopowiadał

Większość ludzi zdecydowanie popiera Medicaid, jedyne "fiasko" z tej okazji to tylko i wyłącznie strona
  • Odpowiedz
Ale spoko, żyj dalej w świecie ułudy


@Nuuk: (#) świat ułudy to jest Twój i z-----e myślenie że pieniądze spadają z drzewa a ludzie w szpitalach pracują za darmo, bo niby na jakiej zasadzie to ma funkcjonować, bo niby kto teraz płaci za leczenie, ludzie, podatnicy i niby teraz ich stać w dodatku jeszcze ich stać wyłożyć na NFZ oraz na cała bandę biurokratów a nie będzie ludzi stać jak
  • Odpowiedz
@franekfm: Widzisz, jakbyś liznął trochę ekonomii to byś wiedział, że ze względu na

1. POTRZEBĘ na poziomie śmierć-życie otrzymania usługi

2. Częsty problem niemożności wyboru prywatnej placówki zapewniającej usługę ze względu na stan
  • Odpowiedz
@Nuuk: (#) dobra #czarnolisto zapodajesz socjalistyczne #l-----------------e a mnie się takich bredni nie chce czytać

mózg wyprany socjalizmem i myśleniem że każdy człowiek to kawał bezdusznego kutasa
  • Odpowiedz