Wpis z mikrobloga

#kononowicz Oloś niczego nie zrobił ...Paweł Czaku miał rację ...Oloś nie pokazuje wyroku sądu ze sprawy... ze Sławkiem.... Dlaczego... #patostreamy
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@CzikaKiri: czy ja mogę Ciebie poprosić ,żebyś z mojego powodu nie czepiał się innych Wykopków? Z gimbazy jesteś,że stosujesz takie zagrywki?Mnie możesz dosrywać do bólu, ja od tego nie umrę.
Amozetoostatniraz??? Nie wiem, pewnie odpoczywa. Zacząłeś spermić do niej ,jak do wszystkich kobiet na tym tagu, to uciekła. Czika taki dżentelmen - tylko pojawi się tu jakaś Pani to zaraz uderza w amory, w swoim stylu - żenująco zabawnym.
  • Odpowiedz
@amozetoostatniraz: dzień dobry. Klątwa warmiańska dopadła Ciebie jednak...a tylko pod bramką chwilę postałaś. Zdrowiej, Pani. Bez Ciebie na tym tagu zero kultury - samo chamstwo i hejterzy - jak bellacavem lub sami zaburzeni konfidenci - jak czika.
  • Odpowiedz
@CzikaKiri: samą prawdę napisałeś, Ty naprawdę mnje podglądasz w jakiś sposób.
Teraz pracuję więc pusty widok na moją piwnicę masz, wrócę o 17- tej to się naoglądasz się,stalkerze. A żeby nie nudziło się Tobie masz rozrywkę ode mnie.
bellacavem - @CzikaKiri: samą prawdę napisałeś, Ty naprawdę mnje podglądasz w jakiś s...

źródło: 1000005448

Pobierz
  • Odpowiedz