Wpis z mikrobloga

@Polasz: Nienawidzę sokolego wzroku. Brat za dzieciaka mi wmówił, że umiejętność daje ukrytą możliwość bohaterowi po porażce powrócić z pełną armią (no bo jak ma dobry wzrok to trafi do zamku bez problemu), a tak działa przecież poddanie się. Brałem to jak kretyn. Dopiero z memów po latach dowiedziałem się, że mnie wkręcił.
  • Odpowiedz
@Fevx: Najwidoczniej nie byłem najmądrzejszym dzieckiem w okolicy ( ͡° ͜ʖ ͡°) Zresztą drugą poradą jaką brałem do serca było branie Kajdanów Wojny, co już zupełnie nie miało sensu w połączeniu z "sokolim wzrokiem". Z racji, że nigdy w Herosy nie byłem dobry to stopniowo przestałem grać jak brat. To się chyba nazywa pierwsza dojrzała decyzja ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@apaczessi: mnie net lepiej wkrecil, dawno temu gdzies przeczytalem na jakiejs stronce d2, moze to bylo pandemonium (nie wiem czy to bylo prima aprilis), ze jest ukryta postac zyda w diablo 2 i byly opisane skille np rzut mycka. Albo ze trza grac amazonka i w 5 akcie podchodzisz do ktoregos barba i w czacie piszesz IWantFuck i ze beda sie r----c czy jakies nagrody beda z cheatow
  • Odpowiedz