Wpis z mikrobloga

Dla tych co nie chcą oglądać szalonego szczura: pozwoliłam sobie na małe podsumowanie i zebrałam screeny rozmowy Boxdela z kolejną dziewczyną. Rozmowa pochodzi z tego tygodnia.

1. Boxdel dotarł do "czwartej" dziewczyny, o której wspomniał Wardęga. Zastosował szantaż emocjonalny sugerując, że się zabije, jeśli dalej będzie mu się przypisywało rzeczy, których "nie zrobił".

2. Te rzeczy to zgarnianie na imprezy hotelowe dziewczyn poniżej 15 roku życia i upajanie ich alkoholem. Dodatkowo Boxdel przy tych nastolatkach biegał nago, prawdopodobnie ze Stuu.

3. 29-letni Boxdel stosuje klasyczny victimshaming i stwierdza, że dziewczyna sama chciała zostać jakąś asystentką, czyli w domyśle zaakceptowała warunki w jakich uczestniczyła w tej imprezie. Powtórzmy, że dziewczyna miała wtedy 13 lat.

4. Dziewczyna uważa, że Boxdel pogorszył swoją sytuację przez groźby do Wardęgi. Następnie grubas próbuje przekonać ją, że to były żarty i.... wysyła link do swojego filmiku. Następnie stawia chochoła, który ma wykazać jego niewinność przez udowodnienie, że to Wardęga jest tym złym i spiskuje z Lexy. Drogą do tego jest...ostatni film Boxdela.

5. Boxdel zaprosił dziewczynę do siebie, by jej wszystko wyjaśnić. Case Olciak

6. Generalnie, to cała narracja Boxdela sprowadza się do tego, że nie mógł upijać małolatek i machać przed nimi śmigłem, bo za wszystkimi stoi Lexy i Wardęga, którzy chcą zniszczyć Fame MMA.

7. Matysiak mówi również o tym, że dziewczyny wiedziały o tym, że Boxdel ma dłuższą fujarę niż Stuu. Być może tych dwóch PDF-ów mierzyło sobie flety przy tych trzynastkach.


#famemma
warkocz_bereniki - Dla tych co nie chcą oglądać szalonego szczura: pozwoliłam sobie n...

źródło: image

Pobierz
  • 22
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@warkocz_bereniki: chłop ma 30 milionów, zamiast zniknąć z neta na 2-3 lata to robi takie szopki XD człowiek kompletnie uzależniony od atencji i uwielbienia ludzi, dłużej przeżyje bez tlenu niż bez świadomości że go wszyscy lubią i podziwiają
  • Odpowiedz
Daniel Magical opowiadał raz jak przez przypadek usłyszał od obsługi hotelu o takiej imprezie z małolatami i jutuberami po jakimś evencie. Są z tego szoty.
  • Odpowiedz
@AlwaysAbroad: Myślę, że 13/14 latka zawsze pójdzie za idolem nie pytając rodziców xd To nie jest randomowy typ z ulicy tylko ktoś do kogo takie dzieciaki mają sentyment i myslą że internet = realia i rzeczywistość. Nie wiadomo co im mówili, stuu gadał że potrzebuje kogoś do nagrywania odcinków (potrzebował 13 latki do nagrywania odcinków xD)
  • Odpowiedz