Wpis z mikrobloga

#siatkowka troszkę sobie tak życzeniowo myślałem, że po Igrzyskach już nigdy nie powiem złego słowa na Grzesia Łomacza. Teraz jestem zmuszony powiedzieć o tym jak doskonale zaczął sezon. Chłopak będzie miał w najbliższych latach iście doborowe dogrywanie kariery. Będzie to stać w ostrej sprzeczności z karierą Fabiana Drzyzgi.
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 2
@vasos: widać też, że jak się zabierze z boiska pięciu gorącokrwistych Irańczyków to sam Amin potrafi pomyśleć i grać z głową.
  • Odpowiedz
  • 0
@rbk17: myślę, że JW wygra na spokojnie, ale tu chodzi bardziej o styl i maksymalizowanie potencjału. Cretu przyszedł i Sternem, Kujundziciem, Wiśniewskim zrobi pewnie playoffy albo 9-10 miejsce przy lepszym stylu niż rok temu.
  • Odpowiedz
@rbk17: nie chcę Cię załamywać, ale mecz z Zawierciem to make or break dla Resovii. Jak będzie to tak wyglądać jak z JW czy Lwowem to tam coś pęknie, bo Boyer w tych dwóch meczach kiwał tyle co przez całą swoją karierę, a dodatkowo rozumiałbym jakby sponsorem waszym było jakies PreZero, Alba albo inny operator odpadów, bo ilość śmieci od Słoweńca jest zatrważająca. Dodatkowo ten trend, że jak jest ciepło
  • Odpowiedz