Wpis z mikrobloga

Mireczki, Jaka biegówka 1-8, 1-10 FFP z choinką w miliradianach?
Do 5k najlepiej już z montażem. Głównie pod 300-800m ale też okazyjne pod cqb. Im głębiej wchodzę w temat tym jestem głupszy, prośba o poradę.
#bron #strzelectwo
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@zwierzu90: mam PA SLX 1-10x28 i jest ok, nie bralem jeszcze na 300+
Co prawda SFP, ale z drugiej strony nie używam za bardzo poprawek na mniejszych zoomach :P
z montazem idzie sie zmiescic w 3k
  • Odpowiedz
@zwierzu90: https://deltaoptical.pl/luneta-celownicza-delta-stryker-hd-1-10x28-sdog-1 przyk8ś jeszcze kapichę i weź Stryker HD od Delty, fajne, bardzo jasne szkło, na maksymalnym powiększeniu nie ma mydła jak w tych wszystkich gównoszkłach od PA. Ew. poczekaj chwilę, mają się w Polsce pojawić Arkeny, może będą też biegówki, bo to są sztos szklarnie jeśli chodzi cena/jakość i za wielką wodą gniotą wszystko.
  • Odpowiedz
  • 0
@Podstarzaly_Mandalorianin no właśnie patrzyłem na recenzję delty i podobno szału nie robi, nawet z regulacją paralaksy. A już szczyt że Jarek walczuk w blind teście nie zobaczył różnicy pomiędzy ta Delta a vectorem Continentalem 1-10 co kosztuje 3k. A o tych arkenach to poszukam info bo pierwsze słyszę
  • Odpowiedz
@zwierzu90: sprawdź czy nie jesteś w stanie się przymierzyć. Ja mam salon Delty niedaleko gdzie pracuję, miałem okazję sprawdzić ją i porównać zarówno że swoim ówczesnym szkłem jak i z innymi, pożyczonymi, dla mnie delta robiła miazgę na dużym powiększeniu, właśnie brakiem mgły i dlatego ostatecznie ją posadziłem na karabinku.
  • Odpowiedz