Wpis z mikrobloga

Wyświetliły mi się fotki jakichś licealistów co zbierają dary dla powodzian. Chryste panie jakie to nowe pokolenie jest zadbane. Oskarki, wysokie, wifon na głowie, a Juleczki tez ładne. Its over dla chłopa, co był karmiony kaszanką i marmoladą. Teraz to chyba te amerykańskie antybiotyki w kurczakach tyle dają, że każdy wygląda jak amerykanski Chad żołnierz Marines ehhhhhh

#przegryw
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@KRZYSZTOF_DZONG_UN: też to zauważyłem:) ja jestem 98 i za moich czasów tez juz było duzo Julek i Czadow ale np osoby z rocznika mojego brata 91 to serio malo tam widzę Oskarkow na zdjęciach szkolnych xd a teraz większość jak modele
  • Odpowiedz
@KRZYSZTOF_DZONG_UN po prostu przystojni ludzie zaczęli się rozmnażać z przystojnymi, a nie na zasadzie "córcia, chłopak sąsiadów mało pije, ma porządną robotę w młynie, daj mu d--y, zróbcie 3 dzieci przed 25 rokiem życia i jakoś to będzie. My ci damy kołdrę i garnek na nową drogę życia, to będzie wam lżej."
  • Odpowiedz
@jutokintumi: nie do końca tylko o to chodzi. Ludzie nawet nie zdają sobie sprawy jak jedzenie wpływa na wygląd. Polacy to ogólnie ładny naród, ale nasze pokolenie odżywiało się fatalnie - niedobory witamin w diecie, niezbilansowana dieta (za malo białka,
za dużo węgli) - dlatego mamy teraz mordy jak ziemniaczki.
  • Odpowiedz