Wpis z mikrobloga

Mam 24 lata i nie odczuwam już kompletnie potrzeby jakichś imprez, spotkań z ludźmi czy czegoś w tym stylu. Jeszcze jakiś czas temu miałem takie marzenie, żeby znaleźć paczkę znajomych, może dziewczynę i chodzić sobie na to przysłowiowe piwko w weekend czy na jakiegoś "tripa". W ostatnich miesiącach jednak siedzę sobie na dupie w domu, czasem przejdę się psem do lasu i nie odczuwam potrzeby socjalizowania się, posiadania kogokolwiek w swoim życiu. Albo zdziadziałem, albo po latach zaakceptowałem, że jestem inny i nigdy nie będzie mi dane przeżywać życia tak, jak inni ¯\(ツ)/¯

Też nie żebym był ze swojego życia zadowolony, raczej po prostu przyszedł moment, gdzie prowadzę życie takie, jakiego nigdy nie chciałem.

#przegryw #samotnosc #zalesie
  • 19
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Remus00 a ja mam ten problem ze jestem dosyć popularny wśród ludzi np w pracy, do tego przystojny każdy chce mnie poznać umawiam się na hehe spotkania i w ostatniej chwili odwołuje. Niby chciałbym się z kimś zakumplowac prywatnie ale w związku z poprzednimi pracami i tym co wychodziło z koleżeństwa w pracy wolę trzymać wszystkich na dystans. Swoją drogą przez te ciągłe rezygnację z meet upow w ostatniej chwili ludzie
  • Odpowiedz
@Remus00 znajdź sobie dupe na jakimś tinderze czy innym syfie, bo życie wiecznego kawalera nie jest zbyt różowe. Teraz ci to nie przeszkadza, ale jak będziesz miał czterdzieści kilka lat to już będzie za późno. Życie jest krótkie, korzystaj z niego.
  • Odpowiedz
  • 22
@Adamskyadam: myślisz że jestem kawalerem z wyboru? No nie. Nie jestem zbyt ladny, nie mam dobrego poczucia humoru, nie mam gadki, nie mam charakteru, jestem dosyć lękliwą p---ą, więc no, potrzeba cudu żebym kogoś poznał xd w moim wieku ci co mieli kogoś poznać już poznali, przynajmniej mieli jakąś historię z płcią przeciwną, ja poza koleżankami z klasy - pustka
  • Odpowiedz
  • 0
@niktnikt12: ja byłem na takiej typowej w klubie tylko raz, na jakichś 18tkach z julkami i oskarkami ze 3 razy, ale to tylko dlatego że te 18tki były kuzynów xd poza tym 2 ogniska i tyle ( ͡° ͡°)
  • Odpowiedz
@Bidbull @Adamskyadam @Remus00 @niktnikt12 @Miststreuermann @mr-dawid

Ja nigdy nie byłem na żadnej imprezie czy domówce. Nie jarały mnie nigdy. Zawsze urodziny spędzałem z rodzicami czy dziadkami. W każdej szkole mi dokuczał ktoś. Mam 24 lata. Nigdy nie miałem dziewczyny. Tak samo seksu nie uprawiałem jeszcze z żadną. Nie mam też przyjaciół żadnych. Nie mam z nikim gdzieś wyjść. Od zawsze chciałem mieć dziewczynę. Szukam już kilkanaście
  • Odpowiedz
Nie jestem zbyt ladny, nie mam dobrego poczucia humoru, nie mam gadki, nie mam charakteru, jestem dosyć lękliwą p---ą

@Remus00: ja za to mam dosyć dobre poczucie humoru, mam gadkę, mam charakter, jestem dosyć odważną p---ą, no ale też nie jestem zbyt ładny i ten sam rezultat ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz