Wpis z mikrobloga

#famemma dlaczego nikt Denisowi nie wypomina najzwyczajniej tego że jest prawilniakiem a to zwykły banan? XD Członek rodziny coś znaczył w Elanie/półświatku i to w sumie na tyle. Nastroje wśród obecnych ,,chłopaków z miasta" są takie że Denisa najchętniej by wydalili w ogóle z miasta. To info dość popularne i dziwi mnie brak wyjmowania tego przez oponentów Bad Boya.
  • 18
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 1
@Arbuz29: nie jestem z półświatku ale z Torunia jak najbardziej i uwierz mi info o Denisie jest jak nabardziej powszechne na mieście, a szkołę już dawno skończyłem ;)
  • Odpowiedz
  • 0
@yrtsybadow: a widzisz, nietykalność Denisa nie jest aż tak związana z jego ojcem, ponieważ nie ma on za dużo z nią do czynienia. Chodzi o wujka ;) sytuacja kibicowska w Elanie to akurat duże XD tak jak zresztą z samym klubem niestety
  • Odpowiedz
@yrtsybadow: bo wujek to może być też brat jego mamy ( ͡º ͜ʖ͡º)

nietykalność Denisa nie jest aż tak związana z jego ojcem


@Czappyn: jest głównie związana z jego ojcem. Ten wujek to co najwyżej mógł go wkręcić w tematy kibicowskie.
  • Odpowiedz
  • 0
no ta, od razu daje imie wujka i swoje dane, żeby P---s mnie ścigał z swoimi troglodytami po Toruniu XD jakbyś miał iq chociaż na poziomie 80 to takie info jest bardzo szybkie do zweryfikowania ;)
  • Odpowiedz
@WhiskeyIHaze: Czappyn mitomani nawet na pewnym forum jest napisane o jego ojcu i burdelach a nie zadnym wujku informacje o tym pisal kibic lechii gdansk kilka dni po tym jak denis ze sprzetem wyskoczyl na stacji + ten gościu ma weryfikacje kibicowska więc nie miałby po co lecieć w c---a
  • Odpowiedz
nawet na pewnym forum jest napisane o jego ojcu i burdelach a nie zadnym wujku informacje o tym pisal kibic lechii gdansk


@yrtsybadow: wiem co i jak bo Elana ma sojusz czy tam zgodę z klubem w którym kiedyś działałem. Nie wiem jak to teraz wygląda bo dawno odbiłem od tego środowiska ale znajomych nadal mam. Dlatego napisałem, że jakiś wujek to mógł go co najwyżej wkręcić w elanę bo
  • Odpowiedz