Wpis z mikrobloga

✨ Czy Edyta Folwarska przebiła wszystkich swoją nową stylizacją? 🤔 Plan zdjęciowy DiscoStar aż iskrzy od emocji! 💥 Co sądzicie o jej nowym looku? 😍 Czy to nowa ikona stylu disco polo? 🕺👗

🎥 Całość tylko u nas! 🔥 Sprawdź w komentarzu! 💬👇

#discostar
DiscoPoloinfo - ✨ Czy Edyta Folwarska przebiła wszystkich swoją nową stylizacją? 🤔 P...

źródło: edyta-folwarska-olsniewa-na-planie-nowej-edycji-discostar---jej-stylizacja-robi-furorejpg

Pobierz
  • 139
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Del: masz rację, że wykop to nie klasycznie medium internetowe. Spodziewaliśmy się krytyki, okropnych komentarzy, ale z pewnością i znajdą się fani tej muzyki. Niby nikt nie lubi, a każdy zna :)
  • Odpowiedz
@DiscoPoloinfo: Próżny trud, Wykop to dość specyficzne miejsce i tu disco polo nie przejdzie raczej a już w tej formie rodem z pudelka to w ogóle.

Ja można powiedzieć że należę do "fanów" ale tylko tego klasycznego z lat 90 jako uzupełnienie moich szerokich zainteresowań muzycznych wywodzących się z szeroko pojętego synthpopu czy italo disco, nowe piosenki tego gatunku są asłuchalne dla mnie, podobnie zresztą jak ploty związane z tym
  • Odpowiedz
@DiscoPoloinfo ja się zastanawiam, jakie procesy myślowe zaszły w twojej głowie, żeby t tworzyć tu profil portalu o “muzyce” dla bezzębnych Andrzejów z zapadłego Podkarpacia xD
  • Odpowiedz