Wpis z mikrobloga

W związku z tym, że #orange postanowiło zmienić mi usługę bez limitu na bardzo niekorzystną, gdzie zamiast ~120 GB na miesiąc jest tylko 20GB, nie informując mnie przy tym o zakresie zmian. Szukam korzystnej cenowo oferty, najlepiej na kartę, gdzie będą darmowe rozmowy, smsy, pakiet internetowy nie mniej niż 70GB + kilka GB w UE.
#plus #play #tmobile #telefony
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Wykop
  • 0
@NieoznaczonaReklama: Nie chcę orange, wszędzie gdzie tylko mogą, wciskają oferty marketingowe i wysyłają ten swój spam nie zważając na to, że nie mają zgody na wysyłanie ofert marketingowych.
  • Odpowiedz
@Pffl: mam Flexa, a wcześniej Orange Free i nie dostaję żadnych ofert, może patrz co podpisujesz? A o tej zmianie pakietów było tak głośno, że słyszałem o tym z 10 różnych źródeł, mimo że nie mam takiej oferty i mnie to nie dotyczy. Musiałeś się dobrze chować przed tą informacją.
  • Odpowiedz
via Wykop
  • 1
@NieoznaczonaReklama: Nic nie podpisuję. Po każdym zdarzeniu konsultant na infolinii potwierdza, że zgód nie ma i nie było oraz, że nie powinienem otrzymywać takich wiadomości. Zapewnia mnie również, że już na pewno nie będę otrzymywał takich wiadomości. Mija kilka dni, a zdarzało się tak, że już na następny dzień jakiś syf potrafili wysłać, a na infolinii konsultant przedstawia tę samą bajkę.
  • Odpowiedz