Wpis z mikrobloga

#famemma Dziś wrócimy do jednej z największych zagadek naszego stulecia czyli do paktu Lex Impotentus, który został zawarty 5 lipca 2024 roku pomiędzy Sylwestrem Wardęga a Lexy Czieplyn.

Pakt ten jest odpowiedzią na pakt zawarty pod restauracją "Pod Papugami", który został podpisany około pół roku wcześniej przeciwko Sylwestrowi Wardędze i Mikołajowi "Tylko" Konopskiemu pomiędzy Baxtonem, NieTwójSyniakiem i temu co zakładał kondona na głowie.

Największą zagadkę stanowi samo podjęcie paktu z ciemnoskórą influenserką Lexy Czieplyn - dlaczego Sylwester Wardęga spotyka się z jednym ze świadków PandoraGate? Co omawiali na tym spotkaniu? Czy prowadzili swoje własne śledztwo mimo, że Lexy Chaplyn była jedną z tych osób co wiedziała i nie powiedziała? A może powiedziała wcześniej Sylwestrowi? Dlaczego nie ma z nimi Konopskiego? Czy Sylwester przeczytał jej zeznania? Czy znalazł tam nieprawdę? Czy dogadali się na zniszczenie federacji FAME i Boxdela? A może to było tylko spotkanie towarzyskie, ponieważ Lexy podoba się Wardędze, a ten jako singiel widzi w niej swoją szansę na Lex Impotentus czyli twardego, sterczącego penisa? A może po prostu szukał brudów na Boxdela, a Lexy chętnie się z nim podzieliła? Może jednak planowali zniszczenie federacji i zatrudnienie Wardęgi w strukturach Clout MMA czy innych?

Mnóstwo pytań i zero odpowiedzi.
Największe tajemnice influenserów: Jeśli chcesz być powiadamiany o innych tajemnicach śledź tag #tajemniceinfluenserow
lukqsk - #famemma Dziś wrócimy do jednej z największych zagadek naszego stulecia czyl...

źródło: GRt4l02WMAAYJy1

Pobierz
  • 18
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 0
@goldrin: k---a nawet nie przeczytałeś mojego wpisu i wklejasz jakieś memy.
zielonka szanuj pomarańczowych+ i nie udzielaj się póki nie nauczysz się wykopu.
  • Odpowiedz
@lukqsk wiesz w Twoim rozumowaniu, spotkanie się z kimś to od razu współpraca. Wiesz lepiej się sam z nikim nie spotykaj ani nie rozmawiaj bo najwidoczniej teraz współpracujesz ze mna XD
  • Odpowiedz
  • 1
@Szarodziej: oczywiscie ze teraz współpracujemy, nasza współpraca to ustalanie lub dywagowanie czy wardega i lexy współpracują i na jakim gruncie. Intencje ich współpracy nie są znane, dlatego głośno się zastanawiamy - ty uważasz że są na pewno czyste, a ja dopuszczam myśl, że może jednak ich intencje niekoniecznie takie są. Skąd twoja pewność? Nie wiem. ale nazwanie kogoś czarnym wróblem i wyśmianie tego, że współpracują mimo że zdjęcie jednoznacznie wskazuje
  • Odpowiedz
@lukqsk no to oni też sobie mogą, masz takie dziwne myślenie że to co piszesz można obrócić przeciwko Tobie a ja sobie pisze żeby Cię prowokować koguciku ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz