Wpis z mikrobloga

Mimo nieprzychylnych komentarzy dodaję kolejne porównanie, niektórzy byli zainteresowani.
Dzień dobry! Minęła noc, stan wody stopniowo się podnosił, a poranek odsłonił najlepszą kamerę porównawczą. Zauważalne jest podniesienie wody, co dobrze obrazuje zalany w ciągu nocy stopień na schodkach. Wrocław powoli budzi się do życia, ten dzień nie zapowiada nic groźnego. Zostaw plusa żebym wiedział czy dodawać kolejne porównania.
#powodz
czerwona_krewetka - Mimo nieprzychylnych komentarzy dodaję kolejne porównanie, niektó...

źródło: g3

Pobierz
  • 19
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@maras_zaraz_go_udusisz i co się cieszysz? Hejtowałeś @czerwona_krewetka za zaznaczanie gdzie patrzeć, więc przestał zaznaczać, a teraz nie wiadomo gdzie patrzeć.

Sam pewnie nawet nie patrzyłeś na te zdjęcie, tylko zobaczyłeś czerwony kwadrat i jak ta małpa wrzuciłeś mema, nie patrząc, że akurat tutaj zaznaczenie miało sens.
  • Odpowiedz
@czerwona_krewetka o jednak się gif załadował jak otworzyłem w przeglądarce. W aplikacji ładowało się tylko pierwsze zdjęcie.
@zibigk @radziuxd może macie tak samo jak ja.

@czerwona_krewetka dzięki za zdjęcia. Dzięki nim udało mi się otworzyć gifa (serio myślałem, że tylko jedno zdjęcie przez pomyłkę wrzuciłeś). Teraz widzę gdzie patrzeć.
  • Odpowiedz
@SpalaczBenzyny: Dobrze że najpierw przyblizylem sobie gifa na telefonie i zobaczyłem różnice poziomów na schodach w lewym dolnym roku. Bo jak bym najpierw przeczytał że na telefonie nie ma szans zobaczyć to bym nic nie zobaczył :(
  • Odpowiedz
@bakehaus gify nam się nie ładują (pierwszy raz widzę taki przypadek na Wypieku). Albo Wykop coś popsuł albo pytanie do autora jak on robi takie niekompatybilne gify z Wypiekiem. W oficjalnej apce działa (ale nie chcę jej więcej włączać).
  • Odpowiedz