Wpis z mikrobloga

Pandora to jest dobra nauczka do wszystkich dziewczynek poniżej 15 roku życia. Następnym razem jak nie chcecie dostawać zdjęcia knagi boxdila, to po prostu napiszcie, że jesteście pełnoletnie i będziecie mieć spokój.

#famemma
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Danzuo: jak już chcesz dawać rady to następnym razem jak do kogoś poniżej 18 roku życia ktoś wyśle jakieś p---o to się go blokuje i zgłasza na policję a nie p------i jakieś głupoty.
  • Odpowiedz
  • 4
@WhiskeyIHaze no tak tylko że gdyby nie nagłośnienie tego to ta policja by olała a boxdel by przekupywal te ofiary albo zastraszał kibolami ludzi którzy chcą to zgłosić
  • Odpowiedz
@sperg44: a czy sukanek była 14 latką, która dostała zdjęcie kolbasy? czy może jednak miała jakieś tam info, że stuu uprawiał s--s z nieletnią ale nawet nie była w stanie wskazać co to za dziewczyna?
  • Odpowiedz
@WhiskeyIHaze: większośc ofiar księzy pedofili nie zgłaszała tego i ten kontekt utrzymywała przez kwestie psychiczne

ciężko też cokolwiek powiedzieć na ten temat matce która puścila 14 latke samą na spotkanie z doroslym jutuberem
  • Odpowiedz
@sperg44: ale odpływasz teraz od tego co ja napisałem. A napisałem, że to powinny zgłaszać. to napisałeś, że policja nic z tym nie zrobi bo nie zrobili nic z zgłoszeniem sukanek, która nie była ofiarą xd Teraz mi coś o księżach piszesz.

ciężko też cokolwiek powiedzieć na ten temat matce


@sperg44: ciężko to cokolwiek dobrego powiedzieć o matce, która puściła swoją 14 letnią córkę na spotkanie z dorosłym
  • Odpowiedz