Wpis z mikrobloga

Jestem w stanie autentycznie uwierzyć, że Boxdel uwierzył w ten spisek i ta wstawka z Wardęgą i Lexy mogła być jednym z głównych argumentów, które go do tego przekonały xD (no albo manipulował perfidnie jak zwykle)

O Sariusie jako mistrzu śląska mówiło się w 2022 roku, kiedy walczył z Wrzoskiem. Wszystko zaczęło się na pierwszej konferencji, gdzie Wrzosek zaczął lekko kręcić beke z Sariusa, mówiąc, że to on jest faworytem, bo przecież jest mistrzem śląska w boskie, a Wrzosek w boksie stoczył tylko dwie amatorskie walki. (całkowicie pominął wątek, że przecież był profesjonalnym zawodnikiem w KSW w formule MMA). Sam Sarius zaczął się z tego śmiać i to od tego zaczęła się beka z mistrza śląska.

Boxdel jest narcyzem, więc wcale by mnie nie zdziwiło, gdyby po obejrzeniu tego fragmentu lajta Wardęgi z Lexy, uznał, że chodzi właśnie o niego, bo według niego cały świat toczy się wokoło niego. Do tego zakładam, że film nie był robiony samodzielnie i bardzo możliwe, że ktoś mu podesłał sam wycinek bez szerszego kontekstu. Mógł też po prostu nie pamiętać, że Sarius też był mistrzem śląska, bo on nie był jakąś znaczącą postacią w Fame i każdy o nim zapomniał. Pewnie zobaczył ten wycinek i się napalił jak szczerbaty na suchary, że w końcu ma ostateczny dowód na wielki spisek druida z Lexy xD

(chociaż oczywiście perfidna manipulacja z jego strony też jak najbardziej wchodzi w grę)

#famemma
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Danzuo: nie ma opcji ze w to wierzy, aż tak głupi nie jest. Chce zeby ludzie myśleli, że on w to wierzy i wymyślił jakiś niby spisek by odwrócić uwage od wysyłania pał dzieciom na czacie
  • Odpowiedz
Lexy mogła być jednym z głównych argumentów, które go do tego przekonały


@Danzuo: no ten smiech wardegi i mina lexy, ktora mowi 'nie blagam nie ciagnij tego tematu' daje do myslenia xD
  • Odpowiedz
  • 0
@HENKA: mi się nawet wydaję, że w sumie to nawet nie jest śmiech z Sariusa, a z samego krindżowego poczucia humoru wardęgi. Sarius był mistrzem śląska, a Wardęga na pytanie Lexy czy on się umie bić, odpowiada "on tam był mistrzem dolnego śląska yyy nie wiem jakiego śląska" i zaczął się śmiać. Podejrzewam, że zadbany zaczął się śmiać z geografii, że nie jest w stanie zlokalizować o który śląsk chodzi.
  • Odpowiedz