Wpis z mikrobloga

Zaktualizowalem do #ios 18. Czy naprawde w PL to wszystko co apple dalo czyli dostosowanie ikonek i centrum sterowania? XD aa i galerie cala zmienili, trzeba bedzie sie dostosowac. #apple #iphone
  • 15
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 2
@kastrator2: galeria, kwestia przyzwyczajenia cos czuje.
Co do centrum sterowania. Ja ustawilem sobie jak mialem wczesniej. Nie korzystam w ogole z tych zakladek tam. Nie mam na to pomyslu. Zawsze jednak wolalem prostote.
  • Odpowiedz
@kastrator2 jak przewiniesz główny ekran galerii na sam dół, to możesz go dostosować pod siebie. Ale mi najbardziej podobają się większe możliwości przeszukiwania zdjęć. Nie będę wypisywał wszystkiego, co się zmieniło, bo to lepiej już na stronach w necie znajdziesz rozpisane, ale moim zdaniem to jest zmiana na plus.

Centrum sterowania jest ok, tak powinno wyglądać przy ostatniej jego zmianie.

Zmiany wyglądu ikon nie używam, ale może przesunę jakąś ikonę w inni miejsce. Akurat to nigdy nie było dla mnie ważne. A od wprowadzenia trybów skupienia i oddzielnych pulpitów dla nich to już w ogóle jest porządeczek.
  • Odpowiedz
Galeria zmiana na gorsze


@kastrator2: IMO na lepsze, fajne to wszystkie opcje na dole co można sobie dostosować i dać na górę to co się używa.
ale najlepsze dla mnie jest wyszukiwanie, teraz działa dużo lepiej, wreszcie można np filmy przeszukiwać

Centrum sterowania
  • Odpowiedz