Wpis z mikrobloga

#wykop #rozowypasek
Hej.. dawno nie pisałam. Od razu mówię że nie zmieniłam konta celowo, z powodu utraty dostępu do poprzedniego konta (miałam jednorazowy mail i hasło) bo zmianie telefonu nie mogłam sobie przypomnieć jak brzmiał e mail, moderacja też nie pomogła więc to moje nowe konto.
Dodam że wbrew temu co pisał o mnie ziuaxa nie jestem oszustką, moje zrzutki były zweryfikowane a całość zbiórki poszła na leczenie kocura ( dawałam też namiary na lecznicę, więc to bardzo krzywdzące jeśli ktoś sugeruje inaczej), tamte wpisy sprzed roku to była zupełnie inna osoba- która nie panowała nad nerwicą lękową i depresją. Przepraszałam typa i prosiłam o skasowanie wpisu, nie raczył nic odpisać chociaż to przeczytał.
Nie mam nic na swoje usprawiedliwienie, chciałam tylko napisać że już nie jestem tak wulgarna i na pewno nie życze nikomu nic złego.
Raz jeszcze dziękuję ludziom o dobrych sercach za pomoc Bąblowi- niestety przegrał ostatnią bitwę- serduszko się poddało. Chciałabym normalnie korzystać z portalu, wiem że ziuaxa będzie spamował starymi komentarzami i ciągle je wklejał, a ci którzy mnie nie lubią będą lajkować i podawać dalej.
Proszę tylko o to byście zanim wydacie wyrok, pomyśleli samodzielnie a jeszcze lepiej spróbowali mnie poznać osobiście- a nie przez osoby trzecie.
Obecnie kontynuuje terapię, staram się o pracę na kolei, mam nadzieję że się uda.
Chciałabym kotka ale muszę mieć lepszą sytuację finansową, na pewno adoptuję jakąś kocią biedę która ma małe szanse na dom bo jest dorosła albo ma pospolite futro.
W sumie to czuję się trochę samotna i chętnie z kims pogadam, najlepiej z #czestochowa bo tu mieszkam. A nuż ktoś mnie polubi. Życzę pogodnej nocy i fajnych snów
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 0
@Jelen_Szlachetny: nie duzo ale się zdarza. Był taki co chciał się bawić w mojego styliste i bardzo się obraził kiedy kazałam mu spadać :) bo szukał dziewczyny pod jego dyktando a ja nie spełniałam wszystkich kryteriow xd mimo że nie traktowałam tego jak szansę na relację, zwlaszcza że mieszkał daleko. Do tej pory kiedy może to mnie próbuje ugryzc za to...
  • Odpowiedz
@Blondynka34: Pytam, bo wykop to taki portal, który z pozoru wydaje się dziwnym miejscem na poznawanie osób. ;) Może się mylę. Chociaż po tym jak mój kumpel w krótkim czasie poznał na Tiktoku chyba z 5 dziewczyn, to już nic mnie nie zdziwi. ;)
  • Odpowiedz