Wpis z mikrobloga

#famemma k---a powiem wam szczerze - jeśli to nie pęto boxdela które wysyłał do tej małolaty, to ja wierze w jego tłumaczenie - dorastałem wraz z tym jak dorastał Youtube, pamiętam pierwszych minecraftowych YTberów, pamiętam co wtedy śmieszyło ludzi. Był też np. fanpage jak Puchałkę (i cały zielony zakon) który w dziejszych czasach by nie przeszedł ze względu na z-----y humor. Odraża mnie to całe influencerskie towarzystwo
  • 14
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@zar0x: rel, do tego mam nadzieje że Boxdel akurat nie farmazoni z tą dziewczyną od boobsmana i wyjdzie że Zwyrol to faktycznie zwyrol, ale patrzac na całokształt to obawiam sie ze to bedzie kapiszon
  • Odpowiedz
@HENKA: wystarczy zwykła empatia, on wysłał jakiegoś mema z jbzd pewnie z poczekalni samemu będąc tylko pełnoletnim gówniarzem, gdyby robil to teraz to zupełnie inna śpiewka
  • Odpowiedz
@zar0x: dla mnie to jest ogólnie niepojęte że tak naprawdę cała narracja druida w stosunku do buxtona opiera sie o jakieś screeny z czatów z lat gdy humor w internetach był naprawdę specyficzny xD

jak ktoś 10-15 lat temu siedział na czanach to pamięta jak wtedy wyglądały internety
  • Odpowiedz
  • 1
@pevka: dokładnie tak. Gdyby móc spojrzeć w dawną aktywność ludzi w internecie (gdy bylo młodsi) myślę, że 99% użytkowników by się conajmniej zawstydzilo jakoe głupoty o----------o. Sam pamiętam jak w tamtych czasach z ziomkami robiliśmy nocke, wchodziliśmy na omegle i szukaliśmy chętnej co pokaże nam c---i XD. Albo obrażanie losowych ludzi tak jak robił to Nitro
  • Odpowiedz
@zar0x żeby to tylko był był ten k---s to się by to rozeszło w czasie a tutaj chodzi o to że boxdel robi sobie z każdego wroga przez p------------e i gadanie na wszystkich a przez to ludzie ciągle wyciągają i hiperbolizuja tego kutasa przez to on się zaczyna znowu na wszystkich r----------c i znowu jest k---s i tak kółko
  • Odpowiedz
  • 1
@Loginconajmniej4znaki: no właśnie to mnie boli najbardziej. W chuju mam Boxdela, resztę zamieszanych mam tymbardziej gdzieś - ale w-----a mnie jak ludzie traktują Wardęge jako jakąś wyrocznię. Przecież to tak samo śliski typ jak reszta tych patoinfluencerow a ludzie wierzą w każde jego słowo i nawet nie starają się pomyśleć samodzielnie
  • Odpowiedz
Albo obrażanie losowych ludzi tak jak robił to Nitro


@zar0x: Przeciętny człowiek nie robił tego co Nitro.
Przeciętny człowiek ulegał socjopatom, i czasem inspirował się nimi, uznawała że tak musi być.
Ale nigdy nie było to normalne, i zawsze był to margines godny potępienia.
  • Odpowiedz
  • 0
@look997: kolega chyba starszy, mówię o tym wszystkim z perspektywy tego kto w tym dorastał i naprawdę dużo czasu spędzał na materiałach wielu ludzi związanych z tą aferą. Było to tolerowane ¯\(ツ)/¯
  • Odpowiedz
@zar0x: Nie wiem czy jak bym oglądał Nitro jako dziecko, to bym uznał jego zachowania za ok. Jak widziałem jakichś Nitro, Isamu, Gimpera, w tych ich złych latach, to od nich odbijałem, bo to była to dla mnie patola i kojarzyła się z bullies.
  • Odpowiedz
  • 0
@look997: isamu też by mogli dojechać, najbardziej zapamiętałem jak grał w fife i zawsze w składzie był "m----n ze specjalnością dzida" XD. Moim zdaniem ich kontenty tak jak i wiadomości Boxdela można wytłumaczyć tym zdaniem "takie były czasy"
  • Odpowiedz