Wpis z mikrobloga

Udało mi się pierwszy raz wygrać w Balatro. Trochę zajmuje ogarnięcie niektórych prostych zasad, a wszystko to przez tragiczne polskie tłumaczenie. Jeśli umiecie dobrze angielski to zdecydowanie polecam wybrać ten język. Niektóre zdania po PL są kompletnie niezrozumiałe. Po ogarnięciu zasad idzie już z górki. Gierkę szczerze polecam. Wciąga jak wir. Każde podejście jest inne przez serwowane nam Jokery, zawsze musimy obierać inną taktykę co jest atrybutem tej gry. Spoko jest powtarzanie rozstawień poprzez zapisywanie seedów. Ciekawa oprawa graficzna i modele jokerów oraz ich pomysłowe właściwości. Jedyne co to wyłączyłem tryb obrazu CRT. Dla tych, którzy zastanawiali się to raz jeszcze polecam!
#gry #p---r #balatro #nintendoswitch #ps4 #ps5 #xbox
Aeterna - Udało mi się pierwszy raz wygrać w Balatro. Trochę zajmuje ogarnięcie niekt...

źródło: 1000093083

Pobierz
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Aeterna: Balatro jest najlepsze na świecie. Początki trudne, ale potem tak jak piszesz. Najważniejsza zasada: mieć jokera do chipsów, do multów i mnożącego.
Ja mam na liczniku ok 100h, trzy talie wymaksowane na wszystkie żetony ( ͡ ͜ʖ ͡)
  • Odpowiedz
@iufo na osiągnięciach Steama można zobaczyć, że są ludzie na PC co wymaksowali wszystkie talie co jest realnym celem na 200+ godzin, ale co mnie zadziwia są cyborgi, które wygrały złotą stawkę przy użyciu KAZDEGO jokera. A przecież jest wiele jokerów, które trzymane na dłuższą metę są bezużyteczne.
  • Odpowiedz
@Aeterna sam nie próbowałem, słyszałem tylko o tym w podcaście TzO, że ludzie robią taki challenge, ulepszenia w karty i układy czyli grać się da ale czy wygrać to nie wiem :)
  • Odpowiedz
Jak widzę co wiara potrafi robić w tetrisie, to jestem w stanie uwierzyć, że są na świecie psychopaci, którzy grają w Balatro bez jokerów i np bez figur. Co do ogólnego braku jokerów, to jest w grze dokładnie taki challenge. Jeszcze się nie podjąłem, skupiam się na dalszym maksowaniu talii, jestem na czwartej. Wczoraj odpadłem na ostatnim bossie, zabrakło mi paru tysięcy. Czy to boli? OWSZEM.
  • Odpowiedz