Wpis z mikrobloga

@D00D00: Ja wiem, ale mu nic nie przeleje @pilkarskiswir Jakie oskarżanie? To on coś złego zrobił? Ja mam złe doświadczenie i tyle. Miałam jeża, który miał 300 gram w pazdzierniku, kompletnie nie wiedziałam co z nim zrobić.
@conamirko
  • Odpowiedz
@Ana77: oskarżasz kogoś na forum publicznym o to, że Cię olał i nie odpisał ale chętnie przygarnie kasę na powodzi, masz 100 plusów w półtorej godziny od pelikanów, którzy łykają wszystko jak leci, to teraz pokaż na to dowody. Bo Twoja wypowiedź moim zdaniem mocno uderza w tego człowieka i burzy jego wiarygodność.
  • Odpowiedz
@Ana77: zasugerowałaś, że gość nie jest wcale taki fajny, w konfrontacji z tym, że jednak jest fajny napisałaś, że ty masz zapis rozmowy, ale jak się później okazało, to jednak nie jesteś w stanie ich udostępnić, bo nie.

Więc albo wrzucaj albo milcz i nie powtarzaj, że masz dowody, jeśli nie jesteś w stanie ich przedstawić.
  • Odpowiedz
@kishibashi: Przede wszystkim nawet jeśli wrzuci, to niczego to nie dowodzi. Z tego co napisała, raz jej odpisał i oczekiwała że będzie się dalej o jeża dopytywal - ale ten człowiek mógł mieć w tamtym momencie jakieś pilne sprawy, np. musiał pilnie zająć się jeżami, albo był chory, albo miał inne problemy. Zwyczajnie, jak to w życiu. Natomiast sugerowanie przez nią że pan chce się dorobić na powodzi jest juz
  • Odpowiedz
@Ana77: najgorszy człowiek na świecie bo śmiał ci nie odpisać człowiek, który prowadzi ośrodek rehabilitacji dla jeży, a na Fb ma prawie 60k obserwujących, więc pewnie pisze do niego 100 osób dziennie, więc generalnie może być trochę zajęty w życiu. Zastano się czasem nad tym czy na pewno jesteś pępkiem świata.
  • Odpowiedz