Wpis z mikrobloga

Czy to teraz normalne ze zamiast rozmowy kwalifikacyjnej, albo jeszcze przed tą wlasciwą rozmową, dostaje sie mailowo link do platrofmy gdzie mam przygotowane kilka pytan na ktore musze odppowiedziec nagrywając sie na kamerce?

Zaaplikowalem na jedno stanowisko związane z obsłgą klienta i dostalem maila z czyms tkaim. Mają byc 3 pytania i beda mnie nagrywac. Ma to trwac 15 minut. Najgorzej ze po angielsku, wiec dodatkowy stres i jak bede sie blaznil albo dukał, to zamaist pojsc w niepamieć, beda sobie włączać "replay"

#praca #pracbaza #korposwiat
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@essos: jakby to była praca na taśmie to byłoby to p------e, a tak przynajmniej obie strony zaoszczędzą sobie czas (no ta druga strona nieco bardziej)
  • Odpowiedz
  • 0
@ly000: obie raczej nie, bo przeciez to ja musze sie nagrywac. Aczkolwiek mysle ze to wstęp do normalnej rozmowy, bo gdzie by tak kogos przyjmowac bez kontaktu z człowiekiem
  • Odpowiedz
@essos: sprawdź sobie czy w obowiązku informacyjnym coś piszą o tych nagraniach, ile przechowują itd. Bo po tym też można sprawdzić czy firma jest przejrzysta. Może to Cię uspokoi, jeżeli potrzebujesz spróbować tej pracy.
  • Odpowiedz