Wpis z mikrobloga

#hotelparadise
Troche mnie bawi, że Sandra z Anastazja sobie plan stworzyły w głowie, żeby mimoza nie odpadła, i narzuciły temu nowemu, że ma podejść do niej,a później jak Ola zareagowała, to nagle Sandra podeszła do Wojtka i powiedziała, że to on ma zdecydować xD haha zabawne są.
Swoją drogą, zauważyliście że Sandra z tym co weszła mają zbyt bliska relacje? Jakby się znali dużo wcześniej. Dla mnie to jest dziwne, że wchodzą i na drugi dzień już coś o seksie mówią, przytulają się, nie myślą o zmianach. WTF?
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@hyatt: ale że od razu tak się zaczęło tegowac, chyba że rzeczywiście poczuli chemię ale ja jej nie widzę tam i dla mnie to wygląda sztucznie i na sile
  • Odpowiedz
@Hogataa26: Jako że wchodzili razem mogli też razem, tym samym samolotem przylecieć do Wietnamu i tak się poznać. Nawet w sumie przed samym wejściem, gdy jechali razem do hotelu mogli zamienić kilka słów i na coś się umówić.
  • Odpowiedz
@Hogataa26 Chyba nie węszyłbym spisku, było już trochę par które szybko się zbliżyły. Jak dziewczyna nie ma oporów to faceta raczej nie trzeba namawiać. Tylko potem często był płacz jak po wszystkim poszedł do innej, chociaż Wentylem było na odwrót.
  • Odpowiedz
Wątpię, raczej Sanderka jest prosta i nie czeka na kilka tygodni, żebyś do kogoś się zbliżyć. Ma ciągotę i to robi.


@amanda12: nie to co my, porzundne dziewczyny, czekające z tym do ślubu. Kościelnego. ;)
  • Odpowiedz
@Hogataa26: Sandra i Ola miały immunitety. I myślę że gdyby pierwsza podchodziła Olka, to Sandra by zaryzykowała. A tak wiedziała że nie dość że nie pomoże nikomu, to jeszcze Ola może wywalić kogoś kto stanie przy jej partnerze. I pewnie i tak by Anastazja wyleciała a ona straciłaby swoją parę... Zupełnie inaczej mogło wyglądać RR gdyby była inna kolejność wyboru przez osoby z immunitetem...
  • Odpowiedz