Wpis z mikrobloga

a do januszexa wolno w dresie?


@Cechini_Mistrz:
Czy ja mówię, że czegoś nie wolno? Napisałem tylko, że ja bym nie poszedł do ludzi ubrany jak do spania, sportu albo brudnej roboty.

Hipotetycznie, gdybym miał dojeżdżać do kołchozu jako fizyczny to na rowerze czy w aucie pewnie bym jechał już w trybie roboczym ale już komunikacją miejską czy uberem, albo gdybym miał coś do załatwienia czy spotkanie towarzyskie po pracy to bym się ubrał ładnie a ciuchy robocze wziął w torbie na przebranie
  • Odpowiedz
@smk666: Serio dla Ciebie wyjście w dresie do sklepu to jakiś dyshonor? Xd
Materiałowe spodnie i koszula, aby wyjść do ludzi?
Stary, nie chcę Cię urazić, ale brzmisz jak zakompleksiony chłop ze wsi, który w mieście chce ukryć swoje pochodzenie.
  • Odpowiedz
nie jesteś tak wychowany, tylko jesteś tak zakompleksiony i przejęty opinią ludzi, stąd taką wagę przywiązujesz do tego by być schludnie i ładnie ubranym na zewnątrz.

@Bover:

Zakompleksiony - nie, ale przejęty już tak, bo mimo ponad dekady mieszkania w dużych miastach nigdy nie nabyłem tej wielkomiejskiej umiejętności czucia się anonimowym w tłumie. Wiesz, tego poczucia, że na 99,99% nie natkniesz się drugi raz na osoby które mijasz i w sumie to nie jesteś dla nich nawet tłem.

Jeśli dorastasz w mniejszych społecznościach, gdzie codziennie mijasz te same twarze, z większością z nich zamienisz od czasu do czasu dwa słowa a połowę znasz z imienia i nazwiska to raczej nie chciałbyś łatki flejtucha i obdartusa, więc jakieś minimum musi być - szczególnie, że moje czasy nastoletnie przypadały na przełom millenium, kiedy z chodzeniem w dresie utożsamiało się wyłącznie bandytów i niebezpieczną dla zdrowia i życia patologię umysłową. Do dziś pamiętam jak matka się na mnie wydzierała, że mam przebrać dresy jak wychodzę bo wyglądam jak <tutaj nazwisko gościa, który terroryzował szkołę, nie skończył podstawówki a potem przed dwudziestką wylądował
  • Odpowiedz
Widac ze biedna i glupia dziewczyna ze wsi a wykopki jej jeszcze d----------a

Tak wiem jest scammerka

Ale tez jest zescamowana

Szkoda mi jej
  • Odpowiedz
nie jesteś tak wychowany, tylko jesteś tak zakompleksiony i przejęty opinią ludzi, stąd taką wagę przywiązujesz do tego by być schludnie i ładnie ubranym na zewnątrz.


@Bover: Co za idiotyzm, a gdzie ma być ubrany - wewnątrz? XD Jak już ktoś wyciąga argument o byciu zakompleksionym z powodu jakiegoś elementarnego poziomu kultury osobistej, to szybko wiadomo z kim mamy do czynienia.
  • Odpowiedz
@Humbaq: ubieranie się ładnie przed wyjściem do sklepu nie świadczy o kulturze osobistej, a o zaburzeniach ksobnych. Polecam psychiatrę, zarówno tobie, jak i @smk666 i mówię całkowicie poważnie.
  • Odpowiedz
via Android
  • 1
@smk666 Leciałeś kiedyś dłużej niż 3h samolotem. Rozumiem na krótkie przeloty być tak ubranym jak mówisz, ale na dłuższe przeloty np. do Azji to tylko dres.
  • Odpowiedz
  • 0
@smk666: No to masz traumę po drącej ryja matce. Dres ludzie ubierają bo jest po prostu wygodny, a patologią można być i w mundurze i w garniturze to naprawdę k---a nie ma żadnego znaczenia. Elon chyba tylko w garniakach chodzi a marychę popalał. ¯\(ツ)/¯
  • Odpowiedz
  • 0
Chyba przez to siedzenie z dzieciakiem w domu przegapiłem moment, w którym ludzie uznali, że chodzenie publicznie w piżamie jest spoko.


@smk666: no ja chyba mam tak samo, bo uważam, że w rajstopach bez spodni to można chodzić w przedszkolu. ¯\(ツ)/¯
  • Odpowiedz