Wpis z mikrobloga

Wczoraj czytałem książkę 6 godzin. Nie sądziłem, że jestem w stanie tak dużo czytać, bo kiedyś ponad pół godziny było mi ciężko wytrzymać W ciągu 4 dni przeczytałem 2 książki historyczne o średniowieczu. Mam zamiar utrwalić taki nawyk czytania jak najdłużej. Nadal próbuję robić autismmaxxing
#przegryw #autyzm
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Nie sądziłem, że jestem w stanie tak dużo czytać, bo kiedyś ponad pół godziny było mi ciężko wytrzymać


@Atmosphere_: jeśli czytasz coś co Cię interesuje to tak jest. Ja nigdy nie miałem problemów z czytaniem ale i tak nie czytałem nigdy lektur szkolnych. Jak szkołę już miałem za sobą któregoś dnia trafiłem na Pratchetta i ciągiem przeczytałem niemal wszystko, problem teraz taki, że jak ktoś mnie zapyta o coś ze
  • Odpowiedz
@Atmosphere_: czytanie jest super! Zwłaszcza jeśli czytasz coś wartościowego merytorycznie lub coś dobrze napisanego. Niestety zdarzają się też książki, które okazują się po prostu słabe i potem się tylko żałuje zmarnowanego na nie czasu, ale nadal uważam, że warto próbować różnych gatunków - oczywiście siedzieć głównie w tych, które nas interesują i które sprawiają nam frajdę, ale od czasu do czasu fajnie jest odkryć coś zupełnie innego. Ja sięgam głównie
  • Odpowiedz
  • 1
@Krolowa_Nauk: Mam zamiar przeczytać teraz wszystkie dostępne książki o Śródziemiu dostępne w języku polskim. Władcę Pierścieni dwa razy przeczytałem, ale jutrro zacznę Silmarillion. Za kilka lat prawdopodobnie nawet wszystkie jakie wydano będą wydane po polsku, to mam planach wszystko przeczytać jak już wyjdą
  • Odpowiedz