Wpis z mikrobloga

#zwiazki #rozowepaski czy jako dziewczyny uważacie za dziwne jak 24 latek ma 18 letnią dziewczynę?

Jak wyżej

  • Tak(różowe paski) 11.8% (8)
  • Nie(różowe paski) 26.5% (18)
  • Nie(niebieskie paski) 61.8% (42)

Oddanych głosów: 68

  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@mewten dla mnie duża różnica, ale nadal to lepsze niż jakby ona miała 18 a Ty 34 lub 44 lata. Wtedy to byłoby w opór dziwne, a tak to ta różnica jest jakaś bo ona w liceum , Ty pewnie wykończysz studia więc te etapy życiowe nie są super rozjechane jak przy większej różnicy wieku. Zawsze mnie zastanawia czy para on/ona 18 a druga osoba 30 lat to czy oni w
  • Odpowiedz
jedna osoba planuje kupowanie mieszkania, samochodu czy jakieś plany ogólnie snuje w związku z pracą czy finansami a ta młodsza osoba to ledwo dowód dostała i pewnie nawet nie wie jak załatwić sprawę w urzędzie czy nie wie za wiele o podatkach, pracy i problemach życia dorosłego


@Kitku_Karola: Lol skąd taki wymysł ci się w głowie narodził? Mało którego 30 latka stać na mieszkanie. Ja mam 34 i nie wyobrażam
  • Odpowiedz
@mewten: to nie jest p-------a, ale podchodzi. Jak dorosły mężczyzna w wieku 25+ lat może się uganiać za dziećmi z liceum? Ja w wieku 27 lat bym nie wyobraził siebie w randkowaniu z 22 latką, a co dopiero 17-19 latką.

Wam przegrywy na łeb ładnie padło. A jedyne wytłumaczenie dlaczego wolicie takie młode, to brak doświadczenia z kobietami i możliwość sterowania nimi
  • Odpowiedz
  • 0
Nie wybierałem jej że względu na wiek, tylko mi się spodobała i gadaliśmy że sobą, na studenckiej imprezie na którą zaprosiła ją koleżanka
  • Odpowiedz