Wpis z mikrobloga

Ehh, polska giełda Egera (czyli stary Bitclude) kończy działalność. Do końca roku można wypłacić kasę, potem trzeba będzie męczyć support.

Pamietam, że to była chyba pierwsza giełda na której kupowałem BTC, przelewało się w złotówkach i bardzo szybko kasa była u nich. Wtedy też 0,0005 BTC za wypłatę to jeszcze nie był ból d--y jak teraz ( ͡º ͜ʖ͡º). Ogólnie dobrze ja wspominam, szkoda że się zamykają.

#kryptowaluty #bitcoin
CzulyTomasz - Ehh, polska giełda Egera (czyli stary Bitclude) kończy działalność. Do ...

źródło: temp_file2119366400201407841

Pobierz
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 0
@CH3j tak, kilka lat temu to nie była straszna kwota, zwłaszcza że prowizja za markera wynosiła 0%. Teraz wszystkie giełdy, które mają sztywne 0,0005 BTC za wypłatę są na mojej czarnej liście ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
  • 0
@JasnyBanan typie, nie wiesz o co chodzi, a usuwasz moje wpisy. Poszukaj sobie o tamtej giełdzie tematy na wykopie, to będziesz wiedział czemu przestrzegają i że komuś naprawdę zablokowali środki i odpytywali ze znajomości krypto, bo jak nie to nie wypłaca. Ostatni raz się produkuję.
  • Odpowiedz
@CzulyTomasz: ogólnie jakby ktoś się zastanawiał nad rejestracją na polskiej giełdzie krypto "zondacrypto" to ODRADZAM! Oto co ostatnio dostałem, bzdura goni bzdurę, w dodatku mam u nich zainwestowane w coina ZND, którego aktualnie nie da się wypłacić, więc nie wiem co się stanie z moimi środkami:
XdekHckr - @CzulyTomasz: ogólnie jakby ktoś się zastanawiał nad rejestracją na polski...

źródło: image

Pobierz
  • Odpowiedz