Wpis z mikrobloga

  • 1
@mkarweta: co trzeci wpis taki sam xD
Czemu wykppek nie może się cieszyc dobra beką z tych zjebow, tylko przewidywać że zaraz będzie c-----o i koniec?
  • Odpowiedz
  • 0
@varres: żeby było jasne, ja się cieszę chwilą. Mówię tylko, że widziałem już takie akcje i wykopki wieszczyły jak @FPmaster że to jest nieskończona beka. No i nie była.

@PSY_DELIC: martwię się brakiem lol-contentu. Obawiam się, że w pewnym momencie pałka się przegnie, #frajerzyzmlm się zorientują, że chyba ma na imię Mirek i będą organiczać dostęp do swoich treści.
  • Odpowiedz
  • 10
@mkarweta:

będą organiczać dostęp do swoich treści.


Tylko że im to bardzo nie na rękę, bo jak nie będą publikować, to nie będą robić zasięgów, mają sytuacje podbramkową, wykopki nieświadomie zaszachowały mlmowców
  • Odpowiedz
@mkarweta: żeby to się skończyło to musi paść ta piramida ale mam dobrą informację, jak ta padnie to się odpali kolejna, inna nazwa ale z tym samym składem u góry xD poza tym zobacz co za cymbały tam siedzą, to nie są żadni ogarnięci ludzie którzy rzucili pracę w big4 i robią biznes online.
  • Odpowiedz
@mkarweta po weekendzie jebnie róbcie screeny. To już nie jest beka z mln tylko spermienie do Izy. Dam se benka uciąć że niejeden Miras pisał do naszej gwiazdy na priv że może dać jej fajną przyszłość.
  • Odpowiedz