Wpis z mikrobloga

#frajerzyzmlm

Podoba mi się w jakim kierunku idzie cała beka z tych ludzi XD

A co najlepsze oni nie mogą nic zrobić bo jak znikną /zrobią prywatne konto to już w ogóle pod most mogą iść XD
  • 17
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@OCIEBATON: ten tag to moje guilty pleasure i takie trochę animal planet, bo żyję sobie w bańce ludzi dość inteligentnych i trudno mi tak na poważnie uwierzyć, że takie janochy i izunie to istnieją naprawdę
  • Odpowiedz
@BarkaMleczna: @OCIEBATON bez kitu, u mnie tak samo to jest guilty pleasure. Ale specjalnie nic nie pisze ani nie robie, bo chce aby ta saga trwala jak najdluzej. Podejrzewam, ze niedlugo moze to piekne dzielo z jakiegos powodu sie skonczyc. Ja wprawdzie ze swojego rozumu zadowolon (jak kazden jeden), ale w hermetycznym srodowisku inteligentnych osob sie nie obracam i widze w otoczeniu kandydatow na mlmowcow
  • Odpowiedz
ten tag to moje guilty pleasure i takie trochę animal planet, bo żyję sobie w bańce ludzi dość inteligentnych i trudno mi tak na poważnie uwierzyć, że takie janochy i izunie to istnieją naprawdę


@BarkaMleczna: ten tag to takie potostreamy ze złotego okresu, 2015-2019 +/-
  • Odpowiedz
@OCIEBATON ja dalej nie rozumiem o co w tym chodzi bo jednak piramida Ponziego wymaga wkładu hajsu i pewnej wypłacalności. Jeżeli wszyscy g---o mają to ciężko kogos oszukać
  • Odpowiedz
żyję sobie w bańce ludzi dość inteligentnych


@BarkaMleczna: o shit, bańka inteligentnych ludzi... i to na LUBELSZCZYŹNIE xD
Musisz się tam czuć jak w jakimś pieprzonym batyskafie xD
  • Odpowiedz