Wpis z mikrobloga

@sierramikebravo: Jestem w stanie uwierzyć, że tak było bo widziałem proces w którym niewinnny koleś poszedłby siedzieć za g---t (czy tam molestowanie), bo go jakieś nastolatki świadkowie rozpoznały, że to on na 100%. Dobrze, że prokurator byl ogarnięty i sprawdzili na miejscu, że w tym miejscu o danym czasie z takiej odległości wieczorem w zimie widziały nic, a nie twarz podejrzanego. Koniec końców znaleźli prawdziwego gwałciciela. Choć wtedy to nie
  • Odpowiedz
@djtartini1: ja kiedyś oglądałem filmik z ekspertem sądowym który udowodnił że świadkowie nie mogli rozpoznać sprawcy bo o tej porze dnia słońce w LA pada pod takim kątem ze oślepia. Ziomka na 100 % skazano by na krzesło.

Świadkowie nie mieli tam motywu żeby kłamać. Wyjaśnienie było takie że nas muzg nie znosi pustki i jak czegoś nie wiem/nie pamięta to sobie coś zmyśli.
  • Odpowiedz
  • 54
@jabadabadupka: @D00D00 Po takim komentarzu służby już powinny wjechać na pełnej, bo jak znam życie, to będzie "hehe żartowałam, tak tylko napisałam", a prawda jest taka że faktycznie jakiś niewinny gość poszedł siedzieć.
Takie młode gówniaki nie mają obecnie w ogóle poczucia odpowiedzialności za swoje czyny i zachowanie, więc dla niej to jest zabawna anegdotka przy piwie i tyle.
  • Odpowiedz
serio nawet przeciętna mordeczka/git ma więcej moralności


@sierramikebravo: xDDDD jeden drugiego w-------a jak leci, robia szpagaty byle dostac malego swiadka i zmyslaja zeznania, by wydac sie potrzebnym oraz podpisuja co pan prokurator wymysli. ja p------e, ze Tobie nie wstyd gloryfikowac takich petow, ktorzy dorabiaja sie na ludzkiej krzywdzie

Takie młode gówniaki nie mają obecnie w ogóle poczucia odpowiedzialności za swoje czyny i zachowanie, więc dla niej to jest zabawna anegdotka
  • Odpowiedz