Wpis z mikrobloga

Kto jeszcze tęskni za monitorami 4:3? Nie mylić z kwadraciakami 5:4, bo widziałem wątki redditowców, którzy najwyraźniej nie umieją liczyć. Naście lat mam 16:9 i wciąż mi się wydaje długasem, znaczy, albo brakuje wysokości, albo podróżuję myszą po nieużytku.

Żeby zrobili gamingowy monitor 3:2 to bym go kupił, albo może już pora zainwestować w VR.

#gry #pcmasterrace #bekazreddita #monitory
Average-CottonWorld-Enjoyer - Kto jeszcze tęskni za monitorami 4:3? Nie mylić z kwadr...

źródło: _Get an ultra-wide screen

Pobierz
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Average-CottonWorld-Enjoyer: Ale wiesz że na takim monitorze możesz sobie ileś tam okien 4/3 na sztywno ustawić a jak potrzeba szerokości(montaż video, gry ) to się wszystko mieści. Najważniejsza jest rozdzielczość do wielkości. Potrzebujesz max wysokości- kupujesz monitor 5k i ustawiasz w pionie. A najbardziej uniwersalny i tak jest 4K 42’” lub 48’’ gdzie 6 lub 8 dokumentów A4 widać.
  • Odpowiedz
@derivatives: 16:10 wbrew pozorom jest sporo wyższy, szczególnie jak odejmiesz dolny i górny pasek. To już więcej niż połowa drogi do 3:2, ale przegrał z 16:9, bo właśnie za mało się odróżniał. No i powiedzmy sobie szczerze. Wincyj cali się sprzedaje! Najtaniej jest wyprodukować długasa.

@Huntley cope. Pewnie wciąż odreagowujecie po 5:4 i nigdy nie lieciście nic pomiędzy

@KwasneJablko Humor (z łac. humor – płyn, ciecz organiczna) – jedna z postaci komizmu, wyrażająca się w dostrzeganiu stron śmiesznych w ludziach, sytuacjach, zdarzeniach itp., traktowanych – w przeciwieństwie do satyry – z
  • Odpowiedz
Nie mylić z kwadraciakami 5:4, bo widziałem wątki redditowców, którzy najwyraźniej nie umieją liczyć. Naście lat mam 16:9 i wciąż mi się wydaje długasem, znaczy, albo brakuje wysokości, albo podróżuję myszą po nieużytku.


@Average-CottonWorld-Enjoyer: 5:4 czy 16:10 do pracy z tekstem sporo lepsze bo masz więcej w pionie niż na 4:3 czy 16:9. A takiego
  • Odpowiedz