Wpis z mikrobloga

szukam auta dla kobiety 50 letniej, tylko po miescie, nie wiem czy nowy sie opłaca (patrzylem nowego suzuki swift i toyote yaris hybryde, przeciez te materialy są z gowna zrobione w srodku i za takie coś krzyczą 100k?
ktoś coś podpowie? czy moze lepiej brać coś pokroju picrel, ktory bedzie trzymał wartość a zarazem bedzie niespotykany?
mamy w domu z salonu stare daewoo ktoro juz ma prawie 30 lat a bylem w tym roku nim w albanii bez zająknięcia, moja matula ma nadzieje że jak kupi nowe auto z salonu to też będzie tyle się trzymać (co moim zdaniem jest totalnie złudne), jak jej przetlumaczyć i co wybrać - czy troche starszy ale doinwestować go, czy kupic nowego nawet golasa z gwarancją?

jak to ugryźć? budzet 80k #samochody #motoryzacja
curiousboi - szukam auta dla kobiety 50 letniej, tylko po miescie, nie wiem czy nowy ...

źródło: pol_pl_Splitter-Tylny-Z-Dyfuzorem-Suzuki-Swift-Sport-Mk4-19603_2

Pobierz
  • 14
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 0
@eugeniusz_geniusz właśnie ze Lwowa nim wróciłem i zachaczylem o soline xD
W tym roku o---------y tripa do Grecji i wróciliśmy Albania, Chorwacja Bośnia prawie 5kk km
Nawet koła nie zmienialiśmy xD
@trzaichlac69 dałem jej właśnie compacta 2.0d po chipie i mówi ze zajebisty woz, ale na jesień spawał dyfer i będę u--------l
@zbyszko17 co masz na myśli?
curiousboi - @eugeniusz_geniusz właśnie ze Lwowa nim wróciłem i zachaczylem o soline ...

źródło: image_picker_FE637BDB-4646-450F-8ECA-F508089B1883-3169-000000B56105B23D

Pobierz
  • Odpowiedz
  • 0
@kimunyest95: wiem że cos sie zawsze znajdzie tylko pytanie - czy jest sens pakowac takie pieniadze w samochod, ktory ma blache z gowna (prawdopodobnie), plastiki jak w moim daewoo, bo dziekuje za propozycje ale nie rozwinąłeś jej zbytnio, czy clio bedzie wytrzymalsze od innych?
  • Odpowiedz
@curiousboi: no tak, auto nowe jest ulepione z taniego rakotwórczego plastiku, dziwi mnie twoje zdziwienie.
Wysoka cena wynika z ilości elektroniki jakie te samochody posiadają.
  • Odpowiedz
@curiousboi: gdzie Daewoo, a gdzie budżetowa marka w 2024 roku? Czy ty cokolwiek oglądałeś w salonie i miałeś okazję się przejechać czy tak z klapkami na oczach siedzisz w tym Daewoo?

Kolega miał takie Daewoo na studiach, prawie 10 lat temu. Nie dość, że ten szatański pomiot składany w FSO jest niebezpieczny, to jest niewygodny, niewygłuszony. Bez urazy, chyba tylko masochiści się tymi gratami podniecają lub osoby, które z żadnym
  • Odpowiedz