Wpis z mikrobloga

Powie ktoś od którego lvla otworzy sie dla mnie jakiś spot pod profit fajny?
Gram EDkiem, 90 lvl, 60 mlvl tylko bo nowe konto, obecnie oram kraby i żółwie od 30 lvli i mam już troche dość xD

#tibia
  • 15
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@C13CH4N dają ci miejscówki na których padniesz odrazu. Ile ty tam masz HP? 700?

Profit to najlepiej culty yalahar. Może spróbować też vampiry edron jak ogarniasz to fajny exp i profit.

Zależy wszystko jak grasz i ile umiesz i ile kasy masz xd
  • Odpowiedz
@C13CH4N i gdzie on pójdzie na te dl? Jedynie poi. Weźmie 150gmp i 400 Ava. Zrobi może kółko i do dp.

W sumie od dwóch pada wcale nie na kombo. Jeszcze uciekają.
Takich vampirow zabije więcej tym samym exp większy a mniejsze prawdopodobieństwo dentki. No i bliżej do miasta.
  • Odpowiedz
@C13CH4N i gdzie on pójdzie na te dl? Jedynie poi. Weźmie 150gmp i 400 Ava. Zrobi może kółko i do dp.

W sumie od dwóch pada wcale nie na kombo. Jeszcze uciekają.
Takich vampirow zabije więcej tym samym exp większy a mniejsze prawdopodobieństwo dentki. No i bliżej do miasta.

@recesja do ciebie ten post wyżej był xD cos się zepsuło
  • Odpowiedz
  • 0
@fraciu: spoczko, dzieki.
A gdzie na te vampiry i jaki tam profit zrobie tak pi razy drzwi?
Włąśnie ogarnałem jak sie teraz mlvl wbija, więc kasy potrzeba.
  • Odpowiedz
@recesja: wpisz sobie "vampire cave edron" to znajdzieesz
tylko tam pamiętaj, żeby przestawić vampire tooth na wartość marketu, bo o ten ittem chodzi i jedynie na tym profit zrobisz
ogólnie, na tym lvl i mlvl, magiczną to jedyna opcja profitowania to zbieranie imbu itemów, bijąc jakieś gównomoby z ava
wspomniane DLe to dobry exp ale 0 profitu, ostatnio doexpiałem tam MSa do 100, to tak średnio -100k/h

sprawdź
  • Odpowiedz