Wpis z mikrobloga

Jak działa ten #tinder niech ktoś mi wyjaśni xD Nie powiem, kiedyś duzo się w to bawiłem i zawsze jak zakładałem konto to na start wpadały jakieś pary i kilkadziesiąt like, niejednokrotnie zamknąłem licznik, powiedzmy, ze z mordy dam sobie te 6/7 na 10, mam ponad 1,9 m, nawet ostatni rok spędziłem w związku z laską właśnie z tej aplikacji. A teraz? Zakładam konto, zero par, kilka like i to od jakichś ogrzyc, które oddalone są o 150 km, kobietom tak w------o ego na przestrzeni tego roku czy to na tej aplikacji coś się pozmieniało?

#randki #badoo
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@c_39: możesz spróbować założenia konta z nowego nr telefonu i maila, ja podobnie morda 6-7/10 + spoko zdjęcia i po miesiącu 150 par, licznik lajków zamknął się na 99+ po trzech dniach więc coś jest u ciebie nie tak z aplikacją
  • Odpowiedz
via Wykop
  • 0
@Szantos: Zakladalem na nowy nr telefonu i mail i dokładnie to samo, nie wiem czy oni zapisują jakieś IP albo IMEI telefonu czy o c--j tu chodzi XDD
  • Odpowiedz
@c_39: Chyba zapisują ip telefonu, więc musisz mieć też nowe urządzenie i konto google, jak masz samsunga to załóż bezpieczny folder i tam zainstaluj tindera wtedy podobno nie trzeba zmieniać telefonu bo folder jest uznawany za inne urządzenie i możesz go w razie co odinstalować i założyć na nowo
  • Odpowiedz