Wpis z mikrobloga

Filmu Boxdela nie będzie i jest kilka powodów dla których go nie wypuści:

1. Fame nie jest już jakąś śmieszną galą freakową. To maszynka do robienia pieniędzy, za którą stoją nie tylko "potężni włodarze" i absolutnie nie mówię o Biseksie i pdfie a o łyskach. Stoją za nią również inwestorzy, Canal + do którego też już z pewnością to wszystko dotarło i nie wierzę, że nie wywierają nacisków i osoby, o których nie mamy pojęcia i prawdopodobnie nigdy się nie dowiemy.
2. B---a na federację to niewypał. Zapowiedzi o zniszczeniu biznesu są śmieszne. Nie tylko dlatego, że ujawniając rzeczywiste dowody lewych interesów czy też domniemanego prania brudnych pieniędzy naraziłby się zbyt wielu osobom ale również jako osoba, która wiedziała i brała w tym czynny udział rzeczywiście trafiłby do więzienia.
3. Niszczenie karier innych youtuberów. Tutaj również nasz genialny strateg się nie popisał i najzwyczajniej w świecie spalił sobie mosty wypuszczając jakiś czas temu materiał "WIEDZIAŁEM I POWIEDZIAŁEM". Zabawnie byłoby gdyby gość, który wiedział i powiedział zaczął rzucać na prawo i lewo tematami obciążającymi innych, o których miał świadomość od dawien dawna.
4. Koniec kariery. Michałek chociaż nie należy do najinteligentniejszych osób nie jest też na tyle głupi żeby jeszcze bardziej zniszczyć sobie życie. Przypomina trochę karalucha, który zazwyczaj przetrwa wszystkie kataklizmy i utrzyma się na powierzchni. Na ten moment grubas nie ma żadnych zarzutów ani problemów z prawem ale może mieć w przypadku zleakowania czegoś mocnego.
5. Mam już dość. Magika też nie będzie, bo to nie jest ten typ człowieka. To podręcznikowy socjopata bez empatii, bez problemów z kłamaniem w każdej możliwej sytuacji dla własnej korzyści. On teraz nie myśli o tym, że coś zrobił źle, że jest mu wstyd przez to co na niego wyszło. On teraz jest wściekły na wszystkich dookoła i zrobi wszystko co tylko będzie mógł żeby wrócić do sytuacji sprzed materiału Druida.

A farmazon to po prostu p---------a wykorzystująca absolutnie wszystko co możliwe żeby chociaż trochę podbić sobie zasięgi. Na dzień dzisiejszy gdyby ktoś mnie zapytał kto mnie bardziej obrzydza: Polak czy Farmazon naprawdę miałbym dylemat.

#famemma
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Ber3n w takim wypadku trzeba jechać z tematem pdfowskim na socialach fejmu i boxdela do bólu i przypominać że jeden z właścicieli FAME MMA wysłał penisa do 14 latki i nie poniósł za to odpowiedzialności !
  • Odpowiedz
  • 5
@betelgeza01: Wątpię żeby został na fame. Według mnie najbardziej prawdopodobne będzie, że dogadają się co do odsprzedaży udziałów za atrakcyjną cenę żeby go do tego zmotywować, bo póki co jest jedną wielką kotwicą a później mozliwe, że będzie próbować rozwijać tą swoją federację. Oczywiście wiadomo jak zazwyczaj kończą jego projekciki
  • Odpowiedz