Wpis z mikrobloga

Chcę zamówić Yerbę, po pierwsze ma zastąpić kawę i to ma być jej główne zadanie więc potrzebuję jakiejś "pobudzającej". Jakie zestawy startowe polecacie na pierwszy raz do takich zastosowań? Oczywiście muszę od razu zaopatrzyć się we wszystkie akcesoria, jeśli nie macie konkretnych linków to prosiłbym nawet o same odmiany i ewentualne rzeczy na które może się naciąć początkujący.

#yerbamate #yerba #pierwszyraz
  • 15
@dzikiwonsz: początkujący może się przedewszystkim naciąć na kupienie yerby i akcesoriów. serio. to jest szajs który nie działa. jak chcesz to pożycz od kogoś parę porcji i rurkę, ale nie wydawaj na to kasy. jedyny efekt jest taki że masz cały dzień sraczkę i wiatry. smutne ale prawdziwe
@dzikiwonsz: (#) niezły zestaw, tylko od razu dobierz sobie jakąś paczkę yerby, bo 3 x 100g to jest nic (a potem będziesz za przesyłkę dopłacał osobno). Jak chcesz pobudzenia to możesz wziąć wielokrotnie wymieniane CBSe energia (choć na mój gust jest za słodkie i ma za delikatny smak). Uderzałbym raczej w Cruz de Malta, albo czyste pajarito (w sensie, że bez dodatków smakowych, choć nie ukrywam, że pajarito hierbas to moja