Wpis z mikrobloga

#famemma #boxdel #wataha #wardega
Kiedyś stare baby ekscytowaly się tureckimi telenowelami a dzisiaj małolaci ekscytują się tym co powiedział Wardega, co mu odpowiedział Boxdel i jak zareagował na to Nitro czy inny Natan XD
Połowa tablicy na wykopie zaje****a tą tematyką, podobnie jak hashtagi na twitterze.
Ile wy macie lat? z ciekawości pytam.

Ile macie lat?

  • Poniżej 10 23.9% (67)
  • 10-13 1.1% (3)
  • 14-17 0.4% (1)
  • 18-21 6.8% (19)
  • 22-25 13.6% (38)
  • 26 w górę. 54.3% (152)

Oddanych głosów: 280

  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@siemanko0: Chleba i igrzysk. Prawda stara jak świat. G---o mnie te walki patusów obchodzą. Ale jako prawdziwy Polak, po prostu miło mi się patrzy, jak to całe papierowe królestwo sypie się jak domek z kart xD
  • Odpowiedz
  • 0
@siemanko0: no a czym mam się k---a interesować? imo to dobrze że chodź troche społecznie ważne sprawy, czy to polityka czy to, ale niee k---a lepiej p-------ć a interesować się jakimiś gównami i nie p-----l mi o napędzaniu hajsu, bo jeśli to napędzanie się kończy uwaleniem osób typu stuu co inaczej by do końca życia truły ludzi i robiły co robiły to ta, wardędze się hajs należy
  • Odpowiedz
  • 0
@siemanko0 no nie lepiej p-------c o polityce, jak to w tym z------m kraju jest w zwyczaju. Chcesz zobaczyć w newsach w tv czy na necie co się dzieje na świecie, a k---a 90% programu /strony z------e polityka. Juz wole oglądać lokalne wiadomości, niż te szambo
  • Odpowiedz