Wpis z mikrobloga

Ostatnio do returninga newbalance dodali gildię wampirów. To moim zdaniem już lekka przesada, bo to nie pasuje do klimatu gothica. Gildia nekromantów, czarnych magów, nowy obóz bractwa śniącego, gildia myśliwych, magowie wody, to wszystko pasuje do klimatu całego lore, którego ortodoksyjności nie jestem zwolennikiem, bo wtedy powstają g---o addony bez żadnych nowości.
Ale newbalance, o ile obecnie jedyny, grywalny, nienudny addon zaczyna być przekombinowany. I tak moim zdaniem powinni np wyciąć kopalnię orków i lodową krainę.
Chciałem zacząć pykać w nostalgic edition w najnowszej wersji bodajże 3.1.8, ale dla testu obskoczylem górniczą dolinę i np w klasztorze mnichów bieda i pustka, w wieży mgieł tak samo, a np dawny obóz bractwa śniącego jest cały w orkach, czyli wejście tam to nudne wybijanie orków.
Czyli zostaje na razie newbalance, jak ktoś woli returning lite to rebalance, i może global mod ( nie przeznaczenie jako jego rozwinięcie)

#gothic #returning #newbalance
ChaoticNeutralRebel - Ostatnio do returninga newbalance dodali gildię wampirów. To mo...

źródło: maxresdefault_live

Pobierz
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Miststreuermann: nie koniecznie. New Balance ma wiele fajnych usprawnien, które uprztjemniaja rozgrywkę, cały system poruszania się postacią i walka wrecz/lukiem/magia są lepsze. Także fajnie się w to gra właśnie jako grę h&s.
Nowe gildie to już z kolei absurdalny wymysł i tego nie popieram. Powinien już dawno porzucić dodawanie nowego contentu do gry, bo ta i tak jest nim przeładowana
  • Odpowiedz
@bary94pl: przechodziłem Alternative balance oraz new balance I zgodzę sie z tym, że niektóre mechanizmy są fajne, np. ognik, ale jest też masa syfu, rzeczy sprzecznych se sobą. Do tego lokacje przeładowane szkieletami. Pustynie Adanosa naprawili po tak długim czasie,a mogliby już dawno temu ja w-----ć i zaoszczędziliby czasu sobie i graczom.
  • Odpowiedz
zaczyna być


@ChaoticNeutralRebel: przecież Returning zjadał wlasny ogon już z 6 lat temu (wtedy grałem pierwszy i jedyny raz, może i wcześniej). Wątek o czwartym bogu, strażnikach równowagi, to się tak odcina od reszty, że aż boli. To jest niby wątek poboczny, ale tak naprawdę stawka jest większa niż w głównym, przy czym jakość jest tak bardzo meh... Za dużo czasu schodzi na samą walkę, która albo jest już trywialna,
  • Odpowiedz