Wpis z mikrobloga

Stanęłam sobie autkiem na parkingu zgasiłam światełka a tu pieski podjechały 🚔👮‍♀️👮 od razu dowodzik i pyta się mnie czy mam gaśnice 🫠 no k---a xD
Otworzyłam mu bagażnik więcej ciuchów niż cokolwiek tam jest i mówi do mnie ze gaśnicy nie ma 🫠
Ja do niego że jest tylko pod spodem zaczęłam te ciuchy wynosić z bagażnika a on do mnie ze dzisiaj mi odpusci a ja serio miałam tą gaśnice xD .....

#przegryw #policja
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Dafcio808 może i tak, ale w większości samochodów nie ma nawet uchwytu na gaśnicę żeby ją tam dać xd a jak ma latać po całym aucie to człowiek pakuje do bagażnika
  • Odpowiedz
@Kicikicimiaul: No i za takie coś mandat powinien być, bo to jest równoznaczne z tym, jakbyś jej nie miała, skoro nie potrafisz jej znaleźć i nie jest dla ciebie ona od tak dostępna xdd

Coś jak na wzór zaśnieżonych szyb w samochodzie - niby masz szyby, ale nic przez nie nie widzisz a prowadzisz, więc otrzymujesz mandat. Chyba rozumiesz analogie.
  • Odpowiedz
Otworzyłam mu bagażnik więcej ciuchów niż cokolwiek tam jest i mówi do mnie ze gaśnicy nie ma. Ja do niego że jest tylko pod spodem zaczęłam te ciuchy wynosić z bagażnika a on do mnie ze dzisiaj mi odpusci a ja serio miałam tą gaśnice xD


@Kicikicimiaul: teoretycznie wg przepisów gaśnica musi być w miejscu łatwo dostępnym, więc w czym problem?

Rozporządzenie Ministra Infrastruktury w sprawie warunków technicznych pojazdów oraz zakresu ich niezbędnego wyposażenia.
§ 11. [Obowiązkowe wyposażenie
  • Odpowiedz