Wpis z mikrobloga

Jeszcze tylko kilka dni tej murzyńskiej pogody i upalarze robią wyjazd z powrotem do psychiatryka na kolejne 8 miesięcy, śpijcie słodko psychole ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#pogoda #l-------------j #bekazpodludzi
  • 51
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@ReggieNoble: nie zdziwię się jak w październiku trafi się dzień z temperaturą ok. 30. Cały rok jest wyjątkowo ciepły. Zimy praktycznie nie było. Bardzo wcześnie pojawiły się pąki na krzewach. Rekordowa ilość dni z temperaturą powyżej 30 stopni. Początek września cieplejszy o 5 stopni od średniej. Tropikalnych nocy też bardzo dużo.

A narzekają sadownicy, bo przez tak gorący wrzesień jabłka gotują się na drzewach. Trzeba zrywać i wyrzucać.
  • Odpowiedz
Klima z montazem w Polsce kosztuje 3k, nawet osoby na minimalnej sa dzis w stanie odlozyc. Natomiast gorsza stojaca co tez chlodzi, ale mniej wydajnie kupisz i za 800zl.

Skoro tak ci przeszkadza to czego nie zainwestujesz w swoj komfort tylko narzekasz bez podejmowania działania?

Ja wynajmowalem pokoj na poddaszu i robilem na magazynie a mialem klime stojacą. Skonczylem wynajmowac i sprzedalem 300zl taniej wiec realnie zaplacilem 3 stówki za wynajem na
  • Odpowiedz
@ReggieNoble: ja ogólnie lubię ciepełko i lato, ale 30+ we wrześniu to już gruba przesada,do tego brak deszczu i susza od tygodni...

Najgorzej mnie denerwuje to że za chwilę z temperatur 25-35 zejdziemy na 5-10, a potem zaraz paskudna pogoda w zimę. Dla mnie najlepiej gdyby od grudnia do lutego była konkretna zima ze śniegiem i mrozem(ale tak do -10 w nocy), potem wiosna od marca do końca maja, taka
  • Odpowiedz
latam codziennie rowerkiem w środku dnia i jakoś nie odczuwam upału.
Wy może tak, bo jesteście grubasami i pocicie sie bardziejxD

Ale ostatnio jest płacz grubasów odnośnie słoneczka. Schudnijcie przegrywy.
  • Odpowiedz
Mnie najbardziej denerwuje fakt, że dzień jest coraz krótszy. Za niedługo skończy się robo o 17 i wyjście na zewnątrz będzie wiązało się z wszechobecna ciemnością. Na dłuższy odcinek czasu jest to dobijajace psychicznie, szczególnie jeżeli to połączymy z niska temperatura.
  • Odpowiedz