Wpis z mikrobloga

#tinder #rozowepaski #podrywajzwykopem

Jade jutro do laski, bardzo możliwe, że będzie peklowanie wieczorem u niej na chacie, ale chciałbym też coś wcześniej z nią porobić, najpierw coś tam na mieście (macie pomysł?), później kupujemy alko, prowiant, może coś u niej ugotujemy i później spędzamy wieczór i noc razem, myślałem, że może by się jeszcze w jakieś gry pobawić typu czółko czy coś żeby po prostu atmosfera była fajna, spokojna, luźna, co myślicie? NIe jestem żadnym chadem, macho więc jakieś takie badboyowskie zachowania odpadają, nie jestem tym typem człowieka ;D Dodam, ze bedziemy sie widzieć pierwszy raz, jedyny kontakt mieliśmy przez tindera
  • 15
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@ciapatyplisdontbrejkmajhart: Wszystkie ranki u laski na chacie, to kojarzę tylko tak, że po prostu umawiałem się z nią na film i później w trakcie coś robiliśmy. Nigdy nie bawiliśmy się w jakieś atrakcje. No chyba, że najpierw coś poza domem macie robić. U mnie tak wyglądały kolejne randki ale zazwyczaj, to te pierwsze na chacie były dość proste.
  • Odpowiedz
możesz jakaś planszowke ogarnąć


@razdwatrzy55: ja prdl, super rada, niech sobie jeszcze w warcaby pograją albo znaczki pooglądają, emocje jak na grzybach. Dziewczyna na pewno będzie wniebowzięta i rozpalona.
  • Odpowiedz