Wpis z mikrobloga

https://youtu.be/olGqFyX4HXI?si=QgSlQoERYKpe0jKQ

Oglądam sobie filmik Ozdóbki… część ludzi ma z niego bekę a część bierze na poważnie.
Ja raczej należę do tych drugich - a raczej chciałbym żeby te wszystkie szyfry, łączenie kropek, itp. było grą po której żadne inne GTA VI, Eldler scrollsy nie zrobią na mnie wrażenia ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Ale nie o tym…

Zastanawiające jest w tym filmie:
1) Jaka sytuacja łączyła Ozdóbkę z Marcinem stankiewiczem (prawdopodobnie);
2) jaki filmik wysłał Ozdóbka do Goli?
3)do jakiej osoby ozdóbka mówił na tym filmie?
4) o czym gadał Ozdoba z tym Martinem?

Dodatkowo w co on musiał być wcześniej wplątany? Albo w jakim towarzystwie się jeszcze obracał skoro na tym filmiku (link wyżej) przypomina o napaści w hotelu w Egipcie co było m.in. Komentowane na podcaście u Atora po zbrodni na Magdalenie Żuk…

Naprawdę przerażające to jest gdy się głębiej człowiek nad tym zastanowi…

Zaraz się okaże że cała elitka polskiego YouTube ma powiązania polityczno/mafijne i wszystkoylo przez lata budowane przez głowy naszego państwa żeby stworzyć pokolenie które będzie ogłupione i za idoli będzie mieć patusów itp..

#famemma
marszczerano_96 - https://youtu.be/olGqFyX4HXI?si=QgSlQoERYKpe0jKQ

Oglądam sobie fil...
  • 17
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@mayunia: albo przypadek, że akurat jego wybrali, albo to wszystko ma ze sobą związek.

Prawda leży gdzieś głęboko i kibicuje Sylwkowi żeby brnął w temat i się nie poddawał.

Dodatkowo oglądając ten film z linku dał mi takiego kopa i gdy przypomniał mi o tej akcji z Egiptu. Miałem wtedy takie wtf… gdzie x lat temu gdy o aferze Magdaleny Żuk było głośno Ator którego wtedy nie znałem poprowadził wywiad
  • Odpowiedz
@marszczerano_96: tego jest pelno. sama ochrona to kryminalisci. Nikola M przeciez prawie typa o-----l w 2011 roku oni siebie kryja nawzajem. najciekawsza jest siatka marketingowa rodziny G ( chodzi o gre wojtka goli i para ktora jest odpowiedzialna za ksiegowosc fame itp)
  • Odpowiedz
@Dzejkobsoneros: co do tego Serba gangstera to słyszałem o tej chorej akcji i od tamtej pory brzydzę się kanałami i organizacjami które go promowały (nawet w KSW go musieli wcisnąć na zastępstwo w walce z Pudzianowskim)…

Natomiast tematu tych siatek marketingowych itd… aż tak daleko z przemyśleniami nie zaszedłem… chyba za głupi jestem na tą grę ale dzięki również za info, chętnie podrąże tematy bo jak czytam i słucham te
  • Odpowiedz