Wpis z mikrobloga

#raportzpanstwasrodka

Odpalilem live Pałki Łysej. Przyssał do siebie jakiegos typa ktory wyglada jak "prywaciarz", cwaniak z lat 90-tych po liftingu. Ja p------e xD. Mialem z takimi ludzmi doczynienia pół kariery w robokorpo zanim je porzuciłem. Po jednym obrazie moge nakreślić cały rys psychologiczny i historię.

x------e :xD

BTW. karakoe, mydełko fa. dobre kombo. Machaj i Cycolina w tekscie, ktory go podpuścił?
lskx - #raportzpanstwasrodka

Odpalilem live Pałki Łysej. Przyssał do siebie jakiegos...

źródło: Zrzut ekranu 2024-09-5 o 20.41.14

Pobierz
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@lskx: Od takich Polaków za granicą właśnie się odbija jeszcze przed podaniem ręki. Na szczęście szybko się ich rozpoznaje. Wystarczy tylko kilka zdań, a nieraz tylko sam wygląd. Wiem, o czym piszesz.( ͡~ ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
  • 3
@ZionOfel:

@lskx: Od takich Polaków za granicą właśnie się odbija jeszcze przed podaniem ręki. Na szczęście szybko się ich rozpoznaje. Wystarczy tylko kilka zdań, a nieraz tylko sam wygląd. Wiem, o czym piszesz.( ͡~ ͜ʖ ͡°)


za granica na szczęście nie spotkałem. ale w PL mialem i nadal mam (tylko na własny rachunek) przyjemność o--------c ich chaty. niedobrowolnie ;).
  • Odpowiedz
@lskx: chłop wygląda jak jakiś muzyk z kombi albo innego zespołu a nie prywaciarz. Kolejny przegryw który mysli że kambodza to ziemia obiecana
  • Odpowiedz