Wpis z mikrobloga

Śmieszą mnie ciągle reakcje Konfiarzy, kiedy obecna koalicja rządząca rozlicza kolejne wały PiSu.

Zanim zaczęła się ta kadencja rządu, skomleli o tym, że to oni jako jedyni chcą rozliczania PiSu, bo przecież cała reszta, to ta mityczna „banda czworga” i że obecny rząd nic przez to nie zrobi.

Teraz, kiedy rząd faktycznie działa i wyjaśnia i rozlicza wał za wałem? Mamy to na załączonym obrazku xD

#neuropa #4konserwy #konfederacja #bekazkonfederacji
zmarnowany_czas - Śmieszą mnie ciągle reakcje Konfiarzy, kiedy obecna koalicja rządzą...

źródło: IMG_6222

Pobierz
  • 28
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@zmarnowany_czas: @KSHMR nie chodzi o to żeby rozliczyć tylko żeby rozliczać, bo wybory w przyszłym roku. Teatr dla gojów.
Obajtkowi założyli komisję ws. zaniżania cen paliw i działania na niekorzyść Orlenu przy rekordowych zyskach koncernu xD
Wykopki latami pisały, że orlen wykorzystuje swój monopol do zawyżania cen, a oni chcą go karać za zaniżanie top kek xD
  • Odpowiedz
Wykopki latami pisały, że orlen wykorzystuje swój monopol do zawyżania cen, a oni chcą go karać za zaniżanie top kek xD


@Chris_Karczynski: no, bo wcale przed wyborami nie były one sztucznie zaniżone. A do tego braki paliw? Jakie braki panie, toż to masowe awarie dystrybutorów ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Jakoś mi się wydaje, że wykorzystanie wojska i rezerwy strategicznej na potrzeby wyborów nie jest w porządku, ale co ja tam wiem ¯\(ツ)/¯


@matt-pitt: @zmarnowany_czas @KSHMR to czemu do tego komisji nie powołali? Obecna śledztwa dotyczą jedynie zaniżania cen, fuzji z Lotosem i sprzedaży rafinerii i przekazania 1.5 mld austriackiej spółce czy coś takiego.

Nikt nie mówi o wojsku czy rezerwach strategicznych, ani o to że przez lata
  • Odpowiedz
Obajtkowi założyli komisję ws. zaniżania cen paliw i działania na niekorzyść Orlenu przy rekordowych zyskach koncernu


@Chris_Karczynski: Swoją drogą o jakiej komisji piszesz, bo z tego co pamiętam to są trzy: ta od pegazusa, ta od afery wizowej i ta od wyborów kopertowych. Obajtek zeznawał w tej drugiej.

Podeślij linka o info o tej komisji ws. zaniżania cen paliw.
  • Odpowiedz
Teatr dla gojów.


@Chris_Karczynski: nikt chyba bardziej nie uosabia tego powiedzenia niż partia, która do wyborów szła z hasłami "wywrócenia stolika" i "wszyscy pozostali są tacy sami, PIS PO jedno zło" a po wyborach wije się jak piskorz przed otwartym krytykowaniem wałów PISu.

Wykopki latami pisały, że orlen wykorzystuje swój monopol do zawyżania cen, a oni chcą go karać za zaniżanie top kek


@Chris_Karczynski: ale wiesz, że istnieje
  • Odpowiedz
@zmarnowany_czas: ja to bym chciał zobaczyc jak ta nowa władza realizuje projekty dla polaków :p

a co robi? wzorem pisu dotuje deweloperkę :p

serio, trzeba mieć gwóźdź w mózgu, aby być za jakimkolwiek stronnictwem politycznym w polsce :p
  • Odpowiedz
nikt chyba bardziej nie uosabia tego powiedzenia niż partia, która do wyborów szła z hasłami "wywrócenia stolika" i "wszyscy pozostali są tacy sami, PIS PO jedno zło" a po wyborach wije się jak piskorz przed otwartym krytykowaniem wałów PISu.


@NicolasLatifi: Przez takich ludzi jak ty, PIS wróci do władzy dużo szybciej niż myślisz.
  • Odpowiedz
@Chris_Karczynski: no i co, że powołają sobie jakieś śmieszne komisje ? Będzie specjalna ramówka na TVP1, czerwone paski, Kaczyński sobie będzie jaja z nich robił, tamci dostaną odpowiednią kwotę za siedzenie w tejże jakże ważnej komisji, która ich wszystkich rozliczy i pójdą siedzieć ? Już szybciej meteoryt p--------e w ziemię i nie będzie niczego. Dajta spokój, że wy jeszcze łykacie to wszystko co mówią politycy, liczycie na jakieś rozliczenia a
  • Odpowiedz
@NicolasLatifi: Nie, bo myślisz, że KO i PIS to dwie zupełnie inne partie które całkiem przypadkowo realizują bardzo podobny program. Jaki cel miałby te dwie partie żeby się zniszczyć?
Przecież gdyby zamknęli wszystkich pisowców to KO nie miałoby nagle 80% poparcia, tylko powstałyby inne partie które przejęłyby ten elektorat.
  • Odpowiedz
@KSHMR: Chyba mnie z kimś pomyliłem, bo ja właśnie nie liczę na te rozliczenia. Kaczyńskich na tych komisjach ciśnie beke i się śmieje. Czy tak zachowuje się człowiek któremu grożą konsekwencje? C---a mu zrobią
  • Odpowiedz
Nie, bo myślisz, że Konfederacja i PIS to dwie zupełnie inne partie które całkiem przypadkowo realizują bardzo podobny program. Jaki cel miałby te dwie partie żeby się zniszczyć?


@Chris_Karczynski: wystarczy zmienić jedno słowo i trafia w punkt polemiki z wyborcami Konfy wierzącymi, że to jakaś "trzecia siła" spoza układu. A między PIS i PO istnieje diametralna różnica w polityce względem rdzeniowych państw UE, a po ostatnich 2 kadencjach PIS można
  • Odpowiedz