Wpis z mikrobloga

#hotelparadise ja się zastanawiam,czy Kuba aż tyle wypił,żeby swoje frustracje przez Olkę zapić,czy on ma tak słabą głowę?...Przecież tam chyba tylko on się upodlił.Reszta się się oszczędzała,nie chciała dać się poznać od "tej strony",bała się,że szczerość im się załączy i zaczną mówić,co myślą,czy jak?...( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@bubba222 mam podobne przemyślenia… Kuba rozumem nie grzeszy ale niech pierwszy rzuci kamieniem ten, który nie upił się za mocno na jakiejś imprezie bądź poszedł szybciej spać. Totalnie gimbusiarskie było zachowanie Oli, Ani i Karola gdy tak stali w drzwiach i się z niego śmiali, że po prostu ZASNĄŁ… no turbo to było zabawne… przynajmniej meblami nie rzucał jak jeden kolega z 3 (?) sezonu… a chłopak kolejny dzień przeżywa, szkoda
  • Odpowiedz
@bubba222: bardzo możliwe że ma słabą dyńkę. Ale przynajmniej poszedł spać a nie wrzeszał i rozwalał szyb jak ten luizaaa.
Piłkarzyna schlał mordę ale kulturalnie poszedł spać, a Ci go wybudzili i nakręcali.
  • Odpowiedz
Totalnie gimbusiarskie było zachowanie Oli, Ani i Karola gdy tak stali w drzwiach i się z niego śmiali, że po prostu ZASNĄŁ…


@Aida_Birchwood: Czyli jak na imprezie, przecież oni też byli podchmieleni. Wydaje mi się, że jak ktoś wspomniał powyżej, głównie chodziło o to, że zasnął nie u siebie. A poza tym na imprezie jak ktoś zaśnie pijany to często ma coś domalowane albo oberwie mu się pianką do golenia
  • Odpowiedz
@Aida_Birchwood Wiesz, mają po 20 lat (tyle ma Ania z Olą) - nie wymagajmy od nich za wiele, bo to widać, że intelektem i kulturą nie grzeszy. Po Karolu oczekiwałam więcej. Zgadzam się z tobą. Nawet jeżeli nie usnął u siebie, wystarczyło spróbować go przebudzić lub spać w salonie. Ja po pijaku spałam na poduszkach xD Ale no wiele paniska wolały się pośmiać :) Dlatego nie rozumiem fenomenu Oli na wykopie.
  • Odpowiedz
  • 0
@Mallisso:ten sezon zaczyna się tak,że nie wiem,czy jest sens się produkować.I chyba mi się zmysł obserwacji stępił.( ͡° ͜ʖ ͡°)Może duży przemiał przyniesie coś ciekawego?Jakieś ciekawe osoby?...Mnie najbardziej się z wyglądu Maja podoba.I,nie wiem,czemu.Julia.Chyba mam pociąg do wykształconych kobiet...( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz