Wpis z mikrobloga

Tak szczerze, co wam daje postowanie tutaj wizerunku rodziny jakiegokolwiek influencera?
Czy w przypadku gdybym jakimś cudem namierzył któregokolwiek z was, chcielibyście żebym postował tutaj zdjęcia waszej matki, lub robił jakieś przeróbki AI?

Ogarnijcie się dzieciaczki
#famemma
  • 16
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Gieremek: Nice try. Doibra dobra, ale wytłumaczysz jakim cudem jednostka w której pracuje Andrzej Baron zatrzymała "patusa", który pół roku wcześniej zaatakował Farmazeusza w Tajlandii? Ta sprawa to się nadaje do "Biura Spraw Wewnętrznych Policji". Można mieć wątpliwości co do legalności i czy dowody obciążające Aptekę nie zostały spreparowane.
Nie było tam więcej podejrzanych spraw, gdzie Andrzej Baron "uciszał" niewygodne dla syna osoby oraz wrogów.
  • Odpowiedz
@Gieremek: czysta głupota i szaleństwo. Dają grubasowi paliwo i zaraz nagra filmik jak płacze bo jego rodzina jest atakowana. "We mnie Stary uderzaj ile chcesz Stary, nie? Ja wiem że jestem k---ą Stary, nie? Ale teraz przez Wardęge cierpi moja rodzina wiesz o co chodzi Stary"
  • Odpowiedz
  • 2
Ta sprawa to się nadaje do "Biura Spraw Wewnętrznych Policji".


@prawilnik: to zgłoś te swoje dywagacje i zostaw temat w spokoju, a nie się bawisz w publiczne samosądy jakbyś był c--j wie kim
  • Odpowiedz
@Gieremek: A właśnie trzeba o tym pisać, aby sprawa nie była zamieciona pod dywan. Oraz żeby dzieciaczki które oglądają to gowno zwane Fame MMA i całą te plejadę wiedziały z czym mają do czynienia.
  • Odpowiedz
@Gieremek: I co mamy przez to uciszać wątek, że Andrzej Baron mógł pomóc swojemu synowi wykorzystując swoją pozycję. Bo to rodzina. Nie żartuj.
Niech teraz wykorzysta swoją pozycję to wyłapania nas wszystkich, którzy szalują go na wykoipie. Na pewno prokurator to przyklepie.

ps. Nie biorę narktoyków, nigdy nie brałem i nie jestem ćpunem. Motyw na zatrzymanie za n-------i nie przejdzie. Musi Andrzej Baron wymyślić coś innego.
  • Odpowiedz